Profil Alanında Düzenleme ve Ekleme

Başlatan Pandora, 18 Eyl 2015 12:50

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Merhaba arkadaşlar,

Profil alanımı biraz güzelleştirmek istiyorum ve birşeyler eklemek istiyorum.Eğer birşey yazmazsa boş kalsın yeri.

1) Nickinin altınada çıkacak forum profilinden düzenleyebileceği "İsim Soyisim" ortalanmış bir şekilde.
Fakat profil alanında sadece isim ve soyismi çıksın.

2) Avatarın hemen altına sola dayalı bir şekilde forum profilinden düzenleyebileceği Yer yani nerede oturduğu.
Sadece yazdığı yer çıksın yani İstanbul gibi.Eğer birşey yazmazsa boş kalsın yeri.

3) Yer kısmının altına foruma ne zaman kayıt olduysa o çıksın yani otomatik kendileri yazmasın

4) Kayıt zamanının altında ileti sayısı şu şekilde diyelim 5 mesajı var; 5 Mesaj, 5 yazan yer mavi olacak yani mesaj sayısı mavi, ve mesaj sayısına basıldığında kişinin mesajları çıkacak.

5) İleti sayısının altına Durum: forum profilinden düzelenicek profil alanında şöyle gözüksün
Durum: İyi , iyi yazan yer kırmızı olacak yani adam durumuna ne yazarsa kırmızıyla yazsın. Ben durumu yaptım fakat profil alanında en altta duruyor yerlerini ayarlayamıyorum.

Eklediğimiz yeni alanların yerleri ayarlanıyorsa söylerseniz sevinirim.

Kusura bakmayın yine çok şey istedim.Yardımlarınızı bekliyorum hepinize çok teşekkür ediyorum.

*

1. 3,050

2. 583

3. 915
bu istekleri kendiniz yapmanız gerekir kimse free bir site için bu kadar zaman ayırıp bu istekleri yapmaz
bu istediklerinizi basitçe kendinizde yapabilirsiniz display.template.php dosyasından daha önce paylaşılmış profil alanı örneklerini inceleyip kendinize göre düzenleyebilirsiniz

1. 632

2. 251
Free'de siteyi hazırlıyorum. Premium'a geçtiğimde hazır olmak için.

MENU ×