HTML giriş sayfası yapmak

Başlatan DaHiLeaYSe, 25 Ağu 2015 13:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Ayrı bir html sayfa oluşturup bu sayfaya giriş eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim.

*

1. 1,177

2. 116

3. 390
Ayrı bir html sayfası oluşturup ilk olarak onu gösterebilirsiniz onun için yapman  gereken

bir tane html dosya olusturup ismini istediğiniz şekilde verin anadızıne atın ve

sonrasında .htaccess dosyasına şunu ekleyin

DirectoryIndex htmlindex.html

htmlindex.html kısmını dosyanın adıyla değiştirin ilk açılış o sayfa olacaktır

1. 632

2. 251
25 Ağu 2015 14:14 #2 Son düzenlenme: 25 Ağu 2015 14:29 MasTR
Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2015 14:04Ayrı bir html sayfası oluşturup ilk olarak onu gösterebilirsiniz onun için yapman  gereken

bir tane html dosya olusturup ismini istediğiniz şekilde verin anadızıne atın ve

sonrasında .htaccess dosyasına şunu ekleyin

DirectoryIndex htmlindex.html

htmlindex.html kısmını dosyanın adıyla değiştirin ilk açılış o sayfa olacaktır

Tarantula sende beni iyici cahil sandın :D ben sayfayı hazırladım

Hogwartsturkiye.com/index.html bunu smfye entegre etmek için ne yapmalı . Üye girişi yapılsın.

*

1. 1,177

2. 116

3. 390

Ben ayrıntılı açıkladım başka kişilere yardımcı olması adına :D

smf entegre etmek için tam olarak ne yapılmasını istiyorsunuz soruyu tam anlayamadım :D

1. 632

2. 251
http://hogwartsturkiye.com

Bu sayfayı smf girişine entegre etmek istiyorum. Dosya ekte:

1. 632

2. 251
<form class="login" action="http://www.hogwart.com/login2/"; name="frmLogin" id="frmLogin" method="post" accept-charset="UTF-8">

form alanını smfninkiyle degissene belki olur giris butonun türünüde submit yap olması lazımda :SAF

*

1. 1,177

2. 116

3. 390
Dün gece 11 den beri ayaktayım kafam basmıyor yada soruyu anlamıorum:D  bana ayrıntılı açıklarmısın

tam olarak ne demek istiyorsun "Bu sayfayı smf girişine entegre etmek istiyorum. Dosya ekte:" smf girişine entegre derken ilk açılışta bu sayfamı görünsün istiyorsun öyle ise üste anlattım onu deneyeceksın

1. 632

2. 251

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2015 17:43Dün gece 11 den beri ayaktayım kafam basmıyor yada soruyu anlamıorum:D  bana ayrıntılı açıklarmısın

tam olarak ne demek istiyorsun "Bu sayfayı smf girişine entegre etmek istiyorum. Dosya ekte:" smf girişine entegre derken ilk açılışta bu sayfamı görünsün istiyorsun öyle ise üste anlattım onu deneyeceksın

Html kullanıcı giriş paneli olan birsayfa yaptım. Foruma üye olan üyeler bu sayfadan da giriş yapabilecek. Giriş den kasteddiğim index değil login bölümü. Ayrıca burdan giriş yaptıktan sonra forum anasayfhanasına yönlensin.Giriş yapmış olanlar bu sayfayı görmesin. hani ziyaretçisindir ya üye olursun. Giriş yaparsın. İşte ben o giriş sayfa tasarladım.

*

1. 1,177

2. 116

3. 390
html dosyasını php yapın adı index.phpden farklı olsun sonrasında

en ustune şu sekılde bır kod eklenecek

<?php require("/public_html/SSI.php"); ?> buraya dizin yolu ekle

sornasında login alanı ve çıkış butonu alanı için gorunmesıni istediğiniz alana ekleyin

<?php ssi_login(); ?>  <?php ssi_logout(); ?>

MENU ×