smf 1.1.21 yazılar görünmüyor!?

Başlatan musteer, 24 Ağu 2015 17:44

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

merhaba arkadaşlar konuyu uygun yere açmışımdır umarım.
smf 1.1.21 sürümü kurdum bütün yazılar var ama eklenti yada tema yüklediğim de yazılar görünmüyor.

örnek olarak resimdeki gibi tema yükledim ama yazılar yok.

ayrıca php 5.1, 5.2 ve 5.3 sürümleri arasında kurulum yaptım yine sorun oldu.

*

1. 3,077

2. 584

3. 960
kurduğunuz temanın 1.x sürümüne ait olduğuna eminmisiniz ve + olarak smf 2.x kurmanız daha iyi olacaktır

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 24 Ağu 2015 22:12kurduğunuz temanın 1.x sürümüne ait olduğuna eminmisiniz ve + olarak smf 2.x kurmanız daha iyi olacaktır

evet 1.x sürümüne ait tema zaten tek tema da böyle sorun olmuyor eklenti yüklediğimde panelden ekletiye ait ayarlar kısmınada giremiyorum yazılar çıkmıyor yani. örneğin ad management modu kuruyorum ama reklam ekleyeceğim bölüme giremiyorum çünkü linki yok pretty url kurdum mesela onda geliyor. indiripte kurduğum dosyalar 1.x sürüme ait eminim kesinlikle. 2.x kurmak taraftarı değilim amatör olarak uğraşmak istiyorum bu işlerle 1.x sürümü tam benlik açıkcası  :)

*

1. 3,077

2. 584

3. 960

smf 1.x sürümünde varmı bilmiyorum ama kullandığın temayı kodlayan tema string dosyasına yazı eklemiş olabilir
index.template.php de
$settings['require_theme_strings'] = false;
şu şekilde değiştir
$settings['require_theme_strings'] = true;

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 25 Ağu 2015 13:06smf 1.x sürümünde varmı bilmiyorum ama kullandığın temayı kodlayan tema string dosyasına yazı eklemiş olabilir
index.template.php de
$settings['require_theme_strings'] = false;
şu şekilde değiştir
$settings['require_theme_strings'] = true;

maalesef düzelmedi mecburen smf 2.0.10 sürümünü kurdum ufak bir şey soracağım kmsitemap ekletisini kurdum lakin resimde de belli olduğu gibi temanın içine girdi sitemap kısmı bunu copyright kısımına nasıl alabilirim?

şöyle yapmayı düşünüyorum..

SMF 2.0.10 | SMF © 2015, Simple Machines
              Sitemap | XHTML | RSS | WAP2

nasıl yapabilirim böyle?

ufak bir de soru sorayım bu wap2 xhtml gibi şeyler ne işe yarıyor eğer gereksiz şeyler ise nasıl kapatabilirim?

*

1. 1,108

2. 104

3. 313
onlar lazım şeyler

sitemap için ekli kodu index template de varmı kontrol edin varsa coptihtın altına xhtml yakın bıryere ekleyın

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2015 21:56onlar lazım şeyler

sitemap için ekli kodu index template de varmı kontrol edin varsa coptihtın altına xhtml yakın bıryere ekleyın

ne ana tema da ne kendi kulllandığım temada seçeneği yok maalesef çözemedim bir türlü?

1. 632

2. 251

Alıntı yapılan: musteer - 26 Ağu 2015 14:54
Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2015 21:56onlar lazım şeyler

ne ana tema da ne kendi kulllandığım temada seçeneği yok maalesef çözemedim bir türlü?
Sitenizi ekleyin bakalım.

MENU ×