Torrent-oyun.com daki son konuları nerede bulabilirim...

Başlatan myfallling45, 22 Ağu 2015 14:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Arkadaslar ajac recent topics yukledim ama torrentoyundan cok farkli acaba surumu mu farkli onun aynisini nereden bulabilirim ?

1. 632

2. 251

1. 632

2. 251

Alıntı yapılan: myfallling45 - 22 Ağu 2015 14:54derken ?

Localhostlara ve ücretsiz sitelere destek verilmemektedir.

*

1. 1,181

2. 117

3. 390
Alıntı yapılan: myfallling45 - 22 Ağu 2015 14:28Arkadaslar ajac recent topics yukledim ama torrentoyundan cok farkli acaba surumu mu farkli onun aynisini nereden bulabilirim ?
Tam farkını söylerseniz yardımcı olabiliriz.

- Tam modu bilmediğim için görünümümü farklı çalışma prensibimi vb..Ben baktım ama torrent oyun sitesine öyle ajax bi konu sistemi göremedim.

- MasTR arkadaşımızın söylediği söz ise genel forum kuralları ile alakalı çoğunluk ile freehostingci arkadaşlarımız uzun ömürlü olmuyor malesef yardım edilen konuların çoğuda kişisel ve giriş seviyesindeki bilgisayar eğitim kısımlarında kalıyor.Normalde öğrenilmesi gereken konular diyebiliriz.
 - Tabi burda kuralı çiğnemiş oluyorum ama tam değil bu konu genele hitap ediyor.

1. 632

2. 251
Hocam şöyle söyleyeyim bir kendi siteme son konular yükledim birde torrent-oyun.com daki son konulara baktım. farklar resimdeki gibi .

*

1. 1,181

2. 117

3. 390
Bu kullandıkları SimplePortalın son konuları (sanırsam) Sayfalama yaparak son konuları ayrı bir sayfaya almışlar.Sizinkisi daha iyi bildiğim kadarıyla bir konu eklenince o sayfadayken direk eklenen konuyu görebiliyorsunuz.Öyle biliyorum.

- Eğer onlar gibi yapmak isterseniz simpleportal kurun ve sayfalama ile sonkonular diye sayfa oluşturun daha sonra Sp admin panelinde yeni SonKonular oluşturun ve bunun sadece oluşturduğunuz sayfada görünmesini sağlayın.Biraz kurcalarsanız sonuça ulaşabilirsiniz.

1. 632

2. 251

bende öyle düşündüm. ayrı sekme oluştuyuorum da yönlendirme sayfası olarak hnangi adresi kullabailirim.

*

1. 1,181

2. 117

3. 390
Alıntı yapılan: myfallling45 - 22 Ağu 2015 17:24bende öyle düşündüm. ayrı sekme oluştuyuorum da yönlendirme sayfası olarak hnangi adresi kullabailirim.

- Eğer onlar gibi yapmak isterseniz simpleportal kurun ve sayfalama ile sonkonular diye sayfa oluşturun daha sonra Sp admin panelinde yeni SonKonular(recenttopic) oluşturun ve bunun sadece oluşturduğunuz sayfada görünmesini sağlayın.Biraz kurcalarsanız sonuça ulaşabilirsiniz.

1. 632

2. 251

1. 632

2. 251
Tmm yapmışşın hayırlı olsun

MENU ×