Paylaşımlar çok uzun görünüyor.

Başlatan MaximilianWagner, 16 Haz 2015 11:19

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Merhaba arkadaşlar,
Smf 2.0.5 kullanıyorum. Arkadaşlar Şimdi atıyorum uzunca bir yazı paylaştım konu olarak Ana sayfada görünen bu konu diyelim ki 7 sayfalık bir konu ve anasayfada 7 sayfanın sonuna kadar görünüyor bunu kısıtlayabilir miyim atıyorum 15 satır görünsün gerisi devamını oku diye kısıtlansın. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

*

1. 1,120

2. 105

3. 318
SimplePortal ile alakalı şuan ben kullanmıyorum ama admin paneli > simpleportal bloklar > daha sonra anasayfada gösterilen haber panelini bulun ve girin ve daha sonra anasayfada gösterimi kısıtlayın belli bir limit girmeniz gerekicek.Sorun olursa yazın.

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: CeeMoo - 16 Haz 2015 12:21SimplePortal ile alakalı şuan ben kullanmıyorum ama admin paneli > simpleportal bloklar > daha sonra anasayfada gösterilen haber panelini bulun ve girin ve daha sonra anasayfada gösterimi kısıtlayın belli bir limit girmeniz gerekicek.Sorun olursa yazın.

ben öyle bi bölüm göremedim acaba daha detaylı bir şekilde yardımcı olabilir misiniz ?

1. 632

2. 251

Bende [cutoff] Eklentisi Kullanıyorum Smf İcinde Var Zaten Eğer Konun Nereye Kadar gorunmesini İstiyorsan Sec Hemen Yanına [cutoff] ekleyin.

Örnek..

torrentoyunlar 1numara[cutoff]

Böyle Yaparsanız Portalda Sadece Bu Yazdıgım Yerler Gozukcektir :)

Eğer Yalnıs Bilgi Verdiysem Özür Dilerim

1. 632

2. 251
O zaman da bütün konuları öyle paylaşmak zorundayım ve bütün paylaşanların da öyle paylaşması gerekecek daha pratik bir çözüm ?

1. 632

2. 251
Benim Bildiğim Bu Var Ama Yok Diye Biliyorum. Öle Birşey

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: HakanTR - 16 Haz 2015 15:14Benim Bildiğim Bu Var Ama Yok Diye Biliyorum. Öle Birşey
teşekkür ederim ilgin için. Arkadaşlar başka önerisi olan var mı ?

*

1. 1,120

2. 105

3. 318

Şuan smf dizinim malesef yok ve simple portal kullanmıyorum size tam tamına bir isim veremiyorum.Admin paneli > Simpleportal üzerine gelin > SimplePortal Bloklar > Ve Haberleri gösteren orda eklenti var news diye geçer veya son haberler ona gelin düzenle diyin ve içerde konu gösteri limiti vb.. görüceksiniz Lütfen biraz kurcalayın.

MENU ×