Site Taşımada Kategori Silme Hatası

Başlatan akorkut, 03 Haz 2015 15:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

**

1. 50

2. 12

3. 4

Merhaba. Uzun süredir (7 yıldır) hizmet verdiğimiz www.malihizmetler.gen.tr sitesini www.kamumaliyonetimi.org sitesine taşıdım. Taşırken tüm modları kaldırdım.. Taşıma sırasında bir sorun çıkmadı. Yeni siteye tekrardan Pretty_urls  kurdum.. Ancak yönetim panelinden  kategori silmek istediğimde öyle bir hata alıyorum

Fatal error: Cannot redeclare template_pretty_board_url() (previously declared in /home/kam/public_html/forum/Sources/Load.php(2185) : eval()'d code:637) in /home/kam/public_html/forum/Sources/Load.php(2185) : eval()'d code on line 720Yardımcı olabilir misiniz?

*

1. 1,141

2. 106

3. 345
Tam bir yanıt veremicem ama nasıl taşıdığınız önemli.

- Modları silmenize gerek yoktu.

- Mysql Dumper ile yedekleme işlemi yaparak yedeğinizi yüklemeyi denermisiniz.

**

1. 50

2. 12

3. 4
05 Haz 2015 01:20 #2 Son düzenlenme: 08 Haz 2015 23:44 akorkut
Merahaba.Forumu ve veritabanını taşımada sıkıntı yok. Pretty_urls kurunca yönetim panelindeki "kategori" kısmına girmiyor. Pretty_urls  geçici olarak kaldırıp istediğim değişikliği yaptım.

*

1. 1,141

2. 106

3. 345

kullanmis oldugunuz modlar neler ve prettyde action ozelligini kapatip deneyin

**

1. 50

2. 12

3. 4
Merhaba,
İlginiz için teşekkür ederim.
- Sadece pretty ve ultimate menu (bunu kurmadan öncede hata veriyordu)
-Action özelliğini kapattım denemek için ama değişen birşey olmadı.

Aslında bir sorun daha var.
Kullandığım tema SMFTricks - Redsy Teması. Temanın altına tabmenu halinde şu başlıklar konulmuş.

Son İletiler - Takvim -   Forum İstatistikleri -  Çevrimiçi Üyeler

Diğer 3'ü çalıştığı halde "Son İletiler" kısmı benim sitede aktif değil. Orjinal sitesinde ve birkaç demo sitede çalışıyor.
Tıklayınca  "http://www.kamumaliyonetimi.org/forum/index.php#recent"; yazıyor ama birşey gelmiyor. 

*

1. 1,141

2. 106

3. 345

*

1. 1,141

2. 106

3. 345

site taşırken hosting değişimide yaptınızmı

**

1. 50

2. 12

3. 4
Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Haz 2015 11:45site taşırken hosting değişimide yaptınızmı
Merhaba. Hayır site taşırken hosting değiştirme yapmadım, ancak önceki sitede de  böyle bir hata ile karşılaşıyordum. Hosting ile ilgili bir sorun olabilir mi bilmiyorum. Dediğim gibi kategori silme veya düzenleme yaparken pretty'i kaldırıp yapıp, sonra tekrar aktifleştiriyorum. 

*

1. 1,141

2. 106

3. 345
pretty tamamen kaldırın manuel olarak kodları kontrol edin kalıntısı kalmayacak sekılde kaldırın sonra tekrardan kurup deneyin

**

1. 50

2. 12

3. 4
Merhaba. İlginiz için teşekkürler.
Dediğinizi yaptım ssi.php dosyasında bir kalıntı bırakmış. Onu temizledim, şimdilik bir sorun yok gibi.
Ancak tema ile ilgili olarak yukarıda yazdığım sorun düzelmedi, hala son iletiler sekmesinde son konular gelmiyor. Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz?

MENU ×