css sprite modu

Başlatan medeniyetmuhendisi, 04 May 2015 15:38

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

1. 118

2. 35

3. 19

selamlar, smf konusalın yapmış olduğu mod vardı. bu mod ile ana sayfada bulunan bölüm resimlerini css sprite tekniği ile kolay bir şekilde düzenliyorduk..

öncelikle program için site yönetimine teşekkür ederim.

sorunum şu, smf2.0.9 da ben bu modu sorunsuz bir şekilde kullanıyordum.. geçen hafta içinde siteyi 2.0.10 a yukselttikten sonra modta sorun yaşamaya başladım. kategoriler bölümünden sprite seçeniğini seçip resim koordinatlarını yapıştırdığımda ana sayfada hiç resim gözükmemeye başladı sprite seçeneğini kapattığımda ise sorunsuz default resimler gözüküyor.

acaba bu sorun 2.0.10 ile uyumsuzluktan dolayımıdır?

bu sorunu nasıl giderebiliriz. ne yapmam lazım.

*

1. 1,076

2. 98

3. 282
@snrj Modun yapımcısı işleri dolayısıyla uğruyamıyor.Ben bakayım yapabilirsem modu uplarım.Bildiri için Teşekkürler.

*

1. 118

2. 35

3. 19
Alıntı yapılan: CeeMoo - 05 May 2015 10:24@snrj Modun yapımcısı işleri dolayısıyla uğruyamıyor.Ben bakayım yapabilirsem modu uplarım.Bildiri için Teşekkürler.

cevap için teşekkür ederim. konuyu takip edeceğim sonuçlandırdığınızda yazarsanız çok memnun olurum.

iyi çalışmalar

*

1. 1,076

2. 98

3. 282

@medeniyetmuhendisi Modu denedim bir sorun çıkarmadı ? Sanırsam resimlerinizle alakalı bir sorun.

Modu kaldırıp tekrar kurun.

*

1. 118

2. 35

3. 19
cemo kardeşim sanırım 2.1 beta sürümünde denemişsin sen. Benim sürüm 2.0.10 --- 2 hafta önce çıkan güncelleme.. çok denedim kaldırdım yeniden kurdum ama ne yaptıysam olmadı..

hatta şimdi sen söyleyince yeniden denedim :) vallaha olmadı

*

1. 1,076

2. 98

3. 282
Alıntı yapılan: medeniyetmuhendisi - 07 May 2015 20:35cemo kardeşim sanırım 2.1 beta sürümünde denemişsin sen. Benim sürüm 2.0.10 --- 2 hafta önce çıkan güncelleme.. çok denedim kaldırdım yeniden kurdum ama ne yaptıysam olmadı..

hatta şimdi sen söyleyince yeniden denedim :) vallaha olmadı

Şöyle yapalım bana demo üyelik ile adminlik verin bir ben kurayım bakayım ne nedendir daha sonra snrj bekleriz :)

*

1. 118

2. 35

3. 19
kardeşim çok çok özür dilerim bir kaç gündür iş yoğunluğundan kontrol edemedim burayı. demo üyelik nasıl yapılıyor. isterseniz akşam burada olursanız özelden ulaşayım size. smf ye pek hakim değilim çünkü.

*

1. 1,076

2. 98

3. 282

Alıntı yapılan: medeniyetmuhendisi - 12 May 2015 12:36kardeşim çok çok özür dilerim bir kaç gündür iş yoğunluğundan kontrol edemedim burayı. demo üyelik nasıl yapılıyor. isterseniz akşam burada olursanız özelden ulaşayım size. smf ye pek hakim değilim çünkü.
Siz bir admin üyeliği bana pm den atın.Bir bakayım :) yaparsak olur yapamazsak modun sahibini bekleriz.

MENU ×