Guruplandırılmış üyelerde gurup başlığını gizleme

Başlatan cihancan, 04 Nis 2015 07:46

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cihancan

Merhaba arkadaşlar..
Smf 2.1 sürümünde guruplandırılmış üyelerde gurup başlıklarını gizlemeyi nasıl yapabiliyoruz. Profilde hem yönetici hem de yeni üye yazıyor. Ben admin ve yönetici gibi guruplandırılmış üyelerde mesaja bağlı rütbelerin gözükmemesinin istiyorum. Bayağı araştırdım sordum ama bir türlü yapamadım.

CeeMoo

Baktım ama bulamadım bende.Direk konularda gözükmemesi için

Display.template.php Bul sil :
Kod [Seç]
// Show the post group if and only if they have no other group or the option is on, and they are in a post group.
if ((empty($modSettings['hide_post_group']) || $message['member']['group'] == '') && $message['member']['post_group'] != '')
echo '
<li class="postgroup">', $message['member']['post_group'], '</li>';

Display yoksa  defult temadan edinerek temanıza ekleyin yedeğide köşede kalsın belki birgün geri görmek istersiniz.

Ama kodlama diliminde gizleme işlemini yazmışlar.Bilen birisi yazarsa seviniriz.

cihancan

Hocam o zaman tüm üyelerin gurup başlığı gözükmüyor. Ben sadece admin ve yöneticilerinki gözükmesin istiyorum.

CeeMoo

Alıntı yapılan: cihancan - 08 Nis 2015 11:18Hocam o zaman tüm üyelerin gurup başlığı gözükmüyor. Ben sadece admin ve yöneticilerinki gözükmesin istiyorum.
:) O zaman didik didik edip bulmak lazım ayarlardan.Baktım biraz ama bulamadım ben.Bilen birisi varsa yazarlarsa seviniriz.

avlak

Bende ileti tabanlı grup isimlerinin Admin ve moderatörde görünmesini istiyorum bir türlü bulamadım.

CeeMoo

Alıntı yapılan: avlak - 28 May 2017 12:44Bende ileti tabanlı grup isimlerinin Admin ve moderatörde görünmesini istiyorum bir türlü bulamadım.
@avlak şöyle denenebilir

Kod [Seç]
if($context['user']['is_admin'] && $context['moderators']){

// Show the post group if and only if they have no other group or the option is on, and they are in a post group.
if ((empty($modSettings['hide_post_group']) || $message['member']['group'] == '') && $message['member']['post_group'] != '')
echo '
}

avlak

Alıntı yapılan: CeeMoo - 28 May 2017 15:56
Alıntı yapılan: avlak - 28 May 2017 12:44Bende ileti tabanlı grup isimlerinin Admin ve moderatörde görünmesini istiyorum bir türlü bulamadım.
@avlak şöyle denenebilir

Kod [Seç]

echo '
}

Hocam verdiğiniz kodu display. template. php de

echo '

değiştirerek ve onun yerine girerekte denedim ben mi yanlış yere uyguladım?

CeeMoo

@avlak  yada şöyle dene evet değiştiriceksin.De

Kod [Seç]

echo '
}

avlak

Denedim hocam bundada konu içerisinde grup isimleri görünmüyor. Sizide uğraştırdım kusura bakmayın bozana kurcalayayım :)