24 Tem 2021 20:47 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.

Konunun Gösterim Sayısını Arttırma

Başlatan Oğuzhan, 13 Şub 2015 10:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Arkadaşlar herhangi bir konunun gösterim sayısını nasıl arttırabiliriz? Bunun için bir mod varmı? Yada nereden müdahale edebiliriz?

*

1. 3,094

2. 585

3. 983
bunun için bir mod yok bildiğim kadarıyla ama phpmyadminden değiştirebilirsin

veritabanınıza bağlanın smf_topics tablosuna girin burda ilgili konunun topic numarasını bulun (id_topic konu numarasıdır) bu tabloyu düzenle deyin bu alandaki num_views konunun gösterim sayısıdır burdan müdahale edebilirsiniz

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 13 Şub 2015 13:06bunun için bir mod yok bildiğim kadarıyla ama phpmyadminden değiştirebilirsin

veritabanınıza bağlanın smf_topics tablosuna girin burda ilgili konunun topic numarasını bulun (id_topic konu numarasıdır) bu tabloyu düzenle deyin bu alandaki num_views konunun gösterim sayısıdır burdan müdahale edebilirsiniz
Teşekkürler hocam.
Konuyla alakasız ama bir şey daha sormak istiyorum benim forum adresim www.siteadresim.com/community/ şeklinde, bunu nasıl www.siteadresim.com/forum/ olarak değiştirebilirim?

*

1. 3,094

2. 585

3. 983

yeni bir klasör oluşturun forum isminde sonra forum dosyalarını bunun içine taşıyın
düzeltmeniz gereken kısımlar olacak bunuda ayarları onar.php dosyasıyla düzeltebilirsiniz
community de aldığınız indexleri kaybetmemek içinde 301 yönlendirmesi yapmanız gerekir yeni forum klasörüne

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 21 Şub 2015 12:00yeni bir klasör oluşturun forum isminde sonra forum dosyalarını bunun içine taşıyın
düzeltmeniz gereken kısımlar olacak bunuda ayarları onar.php dosyasıyla düzeltebilirsiniz
community de aldığınız indexleri kaybetmemek içinde 301 yönlendirmesi yapmanız gerekir yeni forum klasörüne

Hiç ellemesem daha iyi sanki :) Bana bir faydası olur mu bu işlemin ?
Birde merak ettiğim şuan community isminde bir klasör yok ama link o şekilde?

*

1. 3,094

2. 585

3. 983
sitenizde portamx modu kurulu ben klasör içine sanıp öyle yazmıştım portamx modunda değişiklik yapmak lazım modu incelemediğim için birşey diyemicem şuan

MENU ×