Tema değiştirmek sorun yaratırmı

Başlatan HellBoy05, 29 Oca 2015 11:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 250

Merhabalar,

themeforestden tema satın alacağım ve siteme yüklemek istiyorum bu işlemde herhangi bir sorun olurmu google açısından veya benzeri şekilde sorun oluşurmu? Alacağım tema bu işi bilen kişilerin yaptığı tema W3 standartlarında Seo açısından yüksek v.s.

*

1. 2,987

2. 579

3. 862
smf 2.1 yaklaşırken tema satın almak doğru olurmu pek bilemicem ama smf 2.0 serisindeki temaları smf 2.1 de kullanamıcaksınız ve
smf resmi sitede güzel temalar mevcut şimdilik onlardan birinizi kullanmanızı öneririm ama tabi siz bilirsiniz yinede
google ve seo açısından kullandığınız temalarında etkileri var bu temasına göre etkiside az veya çok olacaktır
örnek olarak smf 2.0 bildiğiniz üzere xhtml yapısı kullanmakta html 5 ile yapılmış bir tema sizi bir adım öne taşıyacaktır
smf 2.0 için resmi sitede yayınlanmış olan resseller teması var bildiğim kadarı ile html 5 ve mobil uyumlu bir tema isterseniz bir süre o temayı kullanabilirsiniz

1. 632

2. 250
Zaten dzinerstudio temasını kullaniyorum suan o seo ve google acisindan sanırım sorun yaratiyor o yuzden alayim demiştim ancak 2.1 beta da bu ne zaman tam sürüme ulasir bilginiz varmi? Ona göre tema alirim diye düşünüyorum

*

1. 2,987

2. 579

3. 862

bilindiği üzere smf 2.1 beta sürümünde kararlı sürümün ne zaman çıkacağını yapımcıları bile kesin birşey söylemezken bizim şu tarihte çıkacak dememiz biraz zor
ama benim tahminimi soruyorsanız en az 1 senesi var kararlı sürüm için beta sürümlerinde sonra rc sürümleri çıkacak vs...

1. 632

2. 250
Alıntı yapılan: snrj - 29 Oca 2015 16:46bilindiği üzere smf 2.1 beta sürümünde kararlı sürümün ne zaman çıkacağını yapımcıları bile kesin birşey söylemezken bizim şu tarihte çıkacak dememiz biraz zor
ama benim tahminimi soruyorsanız en az 1 senesi var kararlı sürüm için beta sürümlerinde sonra rc sürümleri çıkacak vs...

Anladım. Aslında dediğim temayı alsam 2 yıl sonra 2.1 ile değiştirirz yani ozamana kadar seodan da kazanç sağlamış olmazmıyım?
Ama google açısından modlardan falan sıkıntı olurmu?

MENU ×