20 Nis 2021 04:36 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.

siteme online radyo eklemek istiyorum ama nasıl..?

Başlatan 06ensar, 20 Oca 2015 03:40

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

merhabalar siteme online olarak çalacak radyo eklemek istiyorum..radyo forum anasayfasında en üst tepe noktada şerit halinde çalabilen player olacak şekilde bunu nasıl yapabilirim,eklemek istediğim radyo LalegülFM..dir.

*

1. 3,077

2. 584

3. 963
ufak css ayarlarını kendiniz yaparsınız

boardindex.template.php de bul
<div id="boardindex_table"> öncesine ekle
<div style="position: absolute; display: block; width: 100%; height: 26px; top: 0px; left: 0px;">
       <script>
(function(doc){var addEvent=\'addEventListener\',type=\'gesturestart\',qsa=\'querySelectorAll\',scales=[1,1],meta=qsa in doc?doc[qsa](\'meta[name=viewport]\'):[];function fix(){meta.content=\'width=device-width,minimum-scale=\'+scales[0]+\',maximum-scale=\'+scales[1];doc.removeEventListener(type,fix,true);}if((meta=meta[meta.length-1])&&addEvent in doc){fix();scales=[.25,1.6];doc[addEvent](type,fix,true);}}(document));
    </script>
<audio preload="auto" controls autoplay style="width:100%">
<source src="http://yayin1.canliyayin.org:7064/;stream.nsv">
</audio>
<script>$( function() { $( \'audio\' ).audioPlayer(); } );</script>
</div>

1. 632

2. 251
mevcut kodları ekleyince tema ayrıştırma hatası veriyor...acaba yanlışmı giriyorum birde verdiğim dosyaya sizin ekleme imkanınız varsa birde siz bakıverin..size zahmet..

*

1. 3,077

2. 584

3. 963

bir deneyin bakalım ekteki dosyayı

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 20 Oca 2015 21:51bir deneyin bakalım ekteki dosyayı

teşekkürler tam tepeye oturdu çalışıyor..

MENU ×