25 Oca 2021 22:07 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Sitemiz Smf 2.1 ve Smf 2.0 sürümleri için Destek ve Tema paylaşım forumudur

2.0.9 Regain Theme 2014

Başlatan HamzaTR, 23 Ara 2014 18:11

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 250

Selamlar, 2.0.9 sürüme ait regain theme 'nin sol kullanıcı profilini kim madde madde yapabilir bana?
profil düz olmasın istiyorum.

İşte Social ikonlar bir yerde, Oyuna vereceğim ikonlar bi yerde olsun.

Profil resminin etrafında olsun çevrimiçi işareti, kısaca daha önce hazırlanmış profil için bi mod var onu bu temaya işlemem lazım denedim tema bozuldu yardım edin lütfen.

1. 632

2. 250
Lütfen destek istemeden önce profilinize destek istediğiniz sitenizi yazınız.

1. 632

2. 250
profilde o tema yok arkadaşım, o temaya senkronize edemediğim için kullanmıyorum.

yardımcı olabilir misiniz dedim, siteyi hatalı bırakacak halim yok.

1. 632

2. 250

Bak burası destek sitesi. Sitenize erişemediğimiz için yardımcı olmamız mümkün değil. Eğer destek istiyorsanız profilinize sitenizi yazmanız gerekir. Yoksa ben bu konuda yardımcı olmayacağım. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa yardım edebilir.

1. 632

2. 250
teşekkürler fakat siteyi bozuk halde bırakmak çok mantıksız? şuanda o temayı kullanmıyorum, yapabilirsem kullanacağım.

ne bileyim hata filan almıyorum ki, tema düzenleme konusuna konu açtım altı üstü

1. 632

2. 250
Bunu en iyi snrj bilir o gelince cevaplasın. Benim o kadar bilgim yok maalesef.

1. 632

2. 250

*

1. 3,013

2. 582

3. 885

mastr nin dediği gibi site bilgilerinizi güncelleyin sizteniz göremediğimiz için yardımcı olamayız
buraya kayıt olurken bu adresi girmişiniz bunu düzeltin
http://acamadimhenuz.com/
burda paylaştığımız profil alanlarını kullanabilirsiniz
http://smf.konusal.com/index.php?board=14.0

*

1. 277

2. 41

3. 17
Alıntı yapılan: HamzaTR - 23 Ara 2014 18:50profilde o tema yok arkadaşım, o temaya senkronize edemediğim için kullanmıyorum.

yardımcı olabilir misiniz dedim, siteyi hatalı bırakacak halim yok.

Buforumda ki profilinden bahsediliyor oraya yardım istediğin sitenin adını yaz ki yardım edilebilsin . Kapito .

1. 632

2. 250
yardım etmek istemiyorsanız anlarım, dediğiniz şeyi anlamıyorum ama... hele birde rock3r çok akıllı galiba, akıl dağıtıyor baksanıza...

tema forumda hata verdirtiyor, kaldırdım kurmadım diyorum.
bu temaya profil alanı eklemeniz için siteyi görmenize ne gerek var anlamış değilim, eğer yardımcı olmak istemiyorsanız teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

forumda temayı görünce ilham alacaksınız anladığım kadarıyla fakat sitede şuan başka tema var ne diye anlamak istemiyorsunuz bilmiyorum, profil alanı bu temaya eklenecek.

Neyse yinede sağolun.

*

1. 3,013

2. 582

3. 885

MENU ×