smf 2.1 Sol ve Sağ tarafa kayan reklam

Başlatan snrj, 25 Ksm 2014 21:41

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snrj

kullandığınız temanın index.template.php dosyasında bul

sol taraf için
Kod [Seç]
<body id="', $context['browser_body_id'], '" class="action_', !empty($context['current_action']) ? $context['current_action'] : (!empty($context['current_board']) ?
'messageindex' : (!empty($context['current_topic']) ? 'display' : 'home')), !empty($context['current_board']) ? ' board_' . $context['current_board'] : '', '">
sonrasına ekle
Kod [Seç]
<div style="position: fixed; left: 0px; top: 0px; z-index: 1;">REKLAM KODU</div>
sağ taraf için
Kod [Seç]
<body id="', $context['browser_body_id'], '" class="action_', !empty($context['current_action']) ? $context['current_action'] : (!empty($context['current_board']) ?
'messageindex' : (!empty($context['current_topic']) ? 'display' : 'home')), !empty($context['current_board']) ? ' board_' . $context['current_board'] : '', '">
sonrasına ekle
Kod [Seç]
<div style="position: fixed; right: 0px; top: 0px; z-index: 1;">REKLAM KODU</div>

DaHiLeaYSe

dokuzharf

hey gidi dünya..

DaHiLeaYSe

Alıntı yapılan: Replikacep - 21 Ağu 2015 14:08On izleme yokmu bitane

Ben denedim ya kapatma işareti olucak ya süre vericeksin. Yoksa sayfada yer kaplıyor.

CeeMoo

:D Ali abiye laf atıyordu yok önizleme kullanıcılar mutsuz  :'(  Paylaşım için Teşekkürler.

snrj

Alıntı yapılan: CeeMoo - 21 Ağu 2015 15:44:D Ali abiye laf atıyordu yok önizleme kullanıcılar mutsuz  :'(  Paylaşım için Teşekkürler.
üstünden 1 sene geçmiş şimdi gelmiş önizleme soruyor :D :o

dokuzharf

Alıntı yapılan: CeeMoo - 21 Ağu 2015 15:44:D Ali abiye laf atıyordu yok önizleme kullanıcılar mutsuz  :'(  Paylaşım için Teşekkürler.

:)))
hey gidi dünya..

CeeMoo

Alıntı yapılan: Ali - 21 Ağu 2015 18:18

:)))
Ali abi insan biraz tutar :D Hemen bırakıverdiniz  ::)

dokuzharf

aga resimsiz, önizlemesiz olmaz bu işler :P
hey gidi dünya..

demo

aynen katılıyorum bu nasıl mod paylaşmak böyle önzileme yok demo yok (ben burdayım demo olarak)