Acil Yardım

Başlatan Türkü, 19 Kas 2014 10:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

slm arkadaslar forumumun yonetim sayfasina giremiyorum

bu hatayi veriyor

sorun soyle basladı vidiyo yuklemeye sorunu oldu forumda 2.0.9 kulaniyorsunuz 2.0.7 yukleme gerekiyor diye yaziyordu nede yukleyim dedim  kurulmadi hata verdi
doyayi sildim simdi ise yonetim paneline giremiyorum altaki hatayi veriyor :-S ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Web Server at turku-fm.com

http://www.turku-fm.com/index.php?action=admin

*

1. 3,115

2. 588

3. 1005
öncelikle lütfen konu başlığınız konu ile alakalı olsun ve doğru yere açmaya özen gösterin....

benim tavsiyem kurmaya çalıştığınız paketin değiştirdiği kodları incelemeniz ve hangi dosyalarda değişiklik yaptıysa o dosyaları eski haline getirmeniz  lazım bunu yapamazsanız en yakın aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz eğer yedek almadıysanız upgrade yapabilirsiniz

1. 632

2. 251
20 Kas 2014 09:42 #2 Son düzenlenme: 20 Kas 2014 11:06 Türkü
Table 'turku_bulent.smf_gallery_pic' doesn't exist
Dosya: C:\Inetpub\vhosts\turku-fm.com\httpdocs\Sources\Subs-Optimus.php
Satır: 674

Not: Veritabanızın güncellemesi gerekiyor. Sizin dosyalarınızın şuanki sürümü SMF 2.0.9, ama veritabanın sürümü 2.0.7. Upgrade.php'yi çalıştırmanız tavsiye ediliyor.

*

1. 3,115

2. 588

3. 1005

optimus brave eklentisi hata vermiş o eklentiyi kaldırmanız lazım ekte verdiğim uninstall.php forum ana dizinene atıp siteadı.com/uninstall.php şeklinde çalıştırın
sonra admin panele ulaşmayı deneyin

yine olmadıysa upgrade yapmanız tavsiye edilir

1. 632

2. 251
eyvallah ustadimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

tesekur ederimmmmmm

1. 632

2. 251
27 Kas 2014 09:55 #5 Son düzenlenme: 27 Kas 2014 09:57 Türkü
2 gun sonra site coktu nedeninide bulamadim :-S elim ayagim kesildi ftp icinde duruyor dosyalar ama veritabani silinmis ne yapmam gerekiyor kurtarmak icin plesk de veritabani yok :-(

hata emaili geliyor

There has been a problem with the database!

This is a notice email to let you know that SMF could not connect to the database, contact your host if this continues.

*

1. 3,115

2. 588

3. 1005
veritabanınız silinmiş diyorsunuz bu kendiliğinden olmaz sunucunuzla alakalı problemler olabilir veya birileri panele girmiş olabilir
yedeğiniz varsa geri yükleyin yoksa hostunuzla iletişime geçin onlarda yedek olabilir ve şifrelerinizi değiştirin

1. 632

2. 251

host ile iletisime gectim yedegim yok hostun keyfini bekliyorum :-( olmasa kople silip yeniden kuracam sagolasin

1. 503

2. 83

3. 115
kardeşim  veri tabanı kendiliginden silinmez  snrj nin dedigi gibi şifrelerinizi zorlaştırın 3.cü şahıslara  şifrelerinizi vermeyin

hostnuza sorun  neden böyle olmuş olabilir deyiniz  destek alamıyorsanız hostunuzu degiştirin  ilerliyen zamanlarda daha çok sıkıntı olur yoksa ilgilenmiyorlarsa
hey gidi dünya..

MENU ×