add topic modu hızlı konu açma

Başlatan snrj, 03 Kas 2014 23:34

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

1. 3,084

2. 584

3. 973

smf 2.0.9 sorunsuz kurulur
menüye konu açma butonu ekler

modu editleyen yanlış hatırlamıyorsam geçitli idi

1. 632

2. 251
kullanıyorum. süper paylaşım.

1. 632

2. 251
kurdum bu modu, en üstte o menüde add topic yazısı geldi, sonra sayfayı yeniledim kayboldu modu kaldırdım paketler tekrardan ama yine ayarlar kısmında ayarları duruyor anlamadım?

EDİT: modu tekrar kurayım dedim ama yüklü şuanda diyor yani modu kaldırmamış bile ama paketler kısmında gözükmüyor. Manuel nasıl kaldırırm

1. 632

2. 251

Dosyanın içindeki install.xml açın oradaki değişiklikleri geri alın.

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: Becl - 13 Ara 2015 19:42Dosyanın içindeki install.xml açın oradaki değişiklikleri geri alın.

admin panel>paketler>add topic dosyaları listele>install.xml açıp mı yapacağız çünkü açtığımda değişiklik yapamadım.

1. 632

2. 251
Modu kendi bilgisayarındaki zip dosyanın içindeki bulabilirsin.Sitende değiştirilen yada eklenen kodları göreceksin.O değiştirilen dosyalara bakıp eski haline getirebilirsin.

1. 632

2. 251
.xml dosyayı açtım değişti ekle v.s. diyor tamam bende ilk adımdan başlıyayım dedim. index.php içindeki kodları ekle diyordu
'addtopic' => array('Add_Topic.php', 'Add_Topic'),

bu kodu ekle diyordu ekliydi çalışıyordu, kaldırdım site açılmıyor şuanda, tekrar ekledim(yanlış satıra eklemiş de olabilirim) şuan site yine açılmıyor.

1. 632

2. 251

Dostum sen kalan kodları siteden temizlemek istemiyor musun ? Ben sana siteden nasıl kodları temizleyeceğini anlattım.

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: Becl - 13 Ara 2015 22:20Dostum sen kalan kodları siteden temizlemek istemiyor musun ? Ben sana siteden nasıl kodları temizleyeceğini anlattım.

Aynen kalan kodları siteden kaldırmak istiyorum ama ben iyice karıştırdım hocam. Dosyaları eklesem buraya bakar mısınız. Kendimce yaptım birşeyler ama bu sefer yorum atma ve konu açmada beyaz sayfa hatası veriyor. siz bakar mısınız

1. 632

2. 251
Yükle bakalım bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktırlar.

1. 632

2. 251
http://www.mediafire.com/download/qsef0ma0msfmcne/addtopic.rar

rar içinde mod ve değiştirilmesi gereken dosyalar var yani ben bu kadar görebildim siz yine install.xml bakın isterseniz tüm gerekli dosyalar linkte verdim. 2-3 kez geçtim üstünden kodların göremedim yanlışımı

MENU ×