17 Eki 2021 06:51 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Sitemiz Smf 2.1 ve Smf 2.0 sürümleri için Destek ve Tema paylaşım forumudur

Kendı serverimden video oynatma

Başlatan cee山, 21 Eyl 2014 22:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

1. 1,181

2. 117

3. 393

merhabalar  kendı  serverimden  bir  video upload  edip  onun  uzantısını  media player gibi bir  uzantıyla  izletmek istiyorum  jw  player  kullandım fakat  kısa videoları calıstırdı uzun videolarda  ve  yandex tarayıcılarda  hata aldım yardım ederseniz sevinirim

1. 503

2. 83

3. 115
jv player ile ben hatasız 1buçuk saatlik videoları oynatabiliyorum.
İstersen videoları vk yada mail.ru gibi sitelere upload edipde aeva modunu kurarak oynatabilirsin.
hey gidi dünya..

1. 503

2. 83

3. 115
Sitende bulunan videonu inceledim ve bunun gibi büyük dosyaları hostunda barındırmanı tavsiye etmiyorum.
Bu kadar büyük bir dosyalarıı hostunda atman barındırman fuzuli ve felaket bandwhic yer bu sistem. Bunun yerine Vk, sibnet, mail.ru gibi sitelere videonu yükledikden sonra frame kodunu canlı izleme diye eklersen daha sağlıklı olur. Hem ilerleyen zamanlarda da telif yemezsin.
hey gidi dünya..

1. 503

2. 83

3. 115

aeva modunu sitenizin sunucunuza video yukleyerek vdeolari kendi sunucunuzda oynatmaya yarar ve kullanimi kolaydir

sunucu sorununuz yoksa kullanin varsa hic bulasmayin cunku ayn anda 1gb veriyi 5 10 kisi izlese o anda okadar gblik bw gdecektir
hey gidi dünya..

1. 503

2. 83

3. 115
JWPlayer SMF modu ile forumunuzda aktif olarak sunucunuzdaki bir videoyu gösterime sunabilirsiniz.
Yalnız bunun için geniş Bandwitdh sınırı ve ayrıca SATA ve IDE harddiskler yerine SSD önerilir.
Çünkü aynı videoyu aynı anda 5 kişi izlemeye başlayınca sunucu kasmaya ve bir süre sonra hatalar verip kapanmaya başlayabilir.
Biz SSD destekli, 1gbit paylaşımsız internet hızlı ve sınırsız Bandwidth limitli clous VPS sunucularımızda aynı anda sorunsuz en az 100 video izlemeye olanak tanıyabiliyoruz.

Eğer sizde böyle bir sistem istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
hey gidi dünya..

1. 503

2. 83

3. 115
aeva ayarlarini yapman gerek tum videolarin calismasi icin
hey gidi dünya..

*

1. 1,181

2. 117

3. 393
Tesekkür ederim  ilginiz için hocam  fkat  bu  konuların altınada  download bağlantısı  yayınlıyacaktım  pekı ordan  siteye  videoları ekledikten sonra  serverimde  yoksa  nasıl vericem bağlantıyı upload  siteleri pek sağlıklı gelmıyo bana  

MENU ×