Herhangi bir temayı daraltmak ve arka plan resmi koymak nasıl yapılır

Başlatan Dostyurdu, 26 Oca 2018 23:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

**

1. 77

2. 13

3. 16

Kullandığım tema elinize sağlıkçok güzr olmuş Dokuzharf teması sağdan soldan daraltmak istyorum pratik veya örnek verebilirmisiniz. Arka plan resmi nasıl ekliyebilirim aynı temaya cevaplarınız için şimdiden teşekkürederim.
Dostlarınla Öyle Yaşaki Düşman Olduğunda Hakkında Söyliyecek Sözleri Olmasın..!!
Düşmanlarinla Öyle Yaşaki Dost Olduğunda Yüzün Kızarmasın...!!!

*

1. 1,181

2. 117

3. 390
bootstrap ile kodlandığı için genel olarak en uygun ayarları barındırıyor.Eğer değiştirme vs.. yaparım derseniz.

css/bootstrap.css içinde 592 satır, 590 satır laptoplar için, 588 satır ise tablet modları için

.container {
    width: 1170px;
}
Buda pc'ler için.

Diğer arkaplan olayı

bootstrap.css 376 satır body {} içine

örnek:
background-image: url('http://www.thematrixer.com/bilder/wallpaper/space/imagesbig/wallpaper_weltraum_space17.jpg';);
kullanım:
background-image: url('../images/arkaplanresmim.png');

**

1. 77

2. 13

3. 16
Cemo kardeşim benim site arka plan rengini bootstrap.css dosyasına ekledim resim adresi bu şekil css yeri doğrumu çıkmadı sitede. Site arka resim adresi http://www.dostyurdu.com/forum/Themes/dokuzharf/images/arka.gif
konturol edersen sevinirim.

rar yaptım yukliyemediburdan
Dostlarınla Öyle Yaşaki Düşman Olduğunda Hakkında Söyliyecek Sözleri Olmasın..!!

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001

bootsrap.css de bul
body{font-family:"Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;line-height:1.42857143;color:#333;background-color:#fff;}değiştir
body{font-family:"Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;line-height:1.42857143;color:#333;background-color:#fff;background-image: url(../images/arka.gif);}

**

1. 77

2. 13

3. 16
Helalinvarrr Allah Zihin Açıklığı versin.snrj Süpersin Ustalığın eline su dökemeyiz........

**

1. 77

2. 13

3. 16
Selam Default Theme Curve Temasının Kullanılan Tema Bölümünde istediğim tema daraltma özelliği ve genişletme özelliğini görebiliyoruz bunu Dokuzharf temasına uyarlamak mümkün olurmu Saygılar

Örnek Resim:

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001
temanın index.template.php de bul
bul
echo  '<div class="container">
değiştir
echo  '<div class="container"',!empty($settings['forum_width']) ? 'style="width: ' . $settings['forum_width'] . '">' : '', '>

**

1. 77

2. 13

3. 16

küçük bir sorun var heralde forum üst kısmında kod   >   parçası çıktı bunu halledersek tam olacak ilgilendiğin için yürekten candan teşekkürler SNRJ kardeşim

örnek resim :

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001
test etmeden verdim ondan :D yine etmeden söyleyem şu kısmı
' . $settings['forum_width'] . '">' : '', '>şu şekilde düzelt
' . $settings['forum_width'] . '"' : '', '>

**

1. 77

2. 13

3. 16
Olay budur sen yol açarsın bizde o yoldan yürürüz  sonra 10 kezde yedek alır doğruya erişiriz Evvel Allah  :)

MENU ×