Günlük Toplam Ziyaretçi Sayısı Görme-Gösterme

Başlatan mebyonetici, 29 Ksm 2017 11:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

  1. 29

  2. 5

  3. 4

Arkadaşlar SMF forumda Çevrimiçi ziyaretçi ve Bugün En çok Çevrimiçi sayısını görüyoruz. Ancak Bir günde siteyi kaç kişinin(Kaç ayrı bilgisayardan veya IP adresinden) giriş yapıldığını) görme şansımız yok mu? Böyle bir mod veya kod ekleme durumu var mı.

Bazı sitelerde çözüm olarak çevrim içi olma eşiğini 1440 dk yapma önerilmiş. Böyle yapınca ne değişecek. En cok çevrimiçi kısmı toplam ziyaretçi olam sayısına mı eşit olacak. Benim gözlemlediğime göre olmuyor.

Bu özelliğin olmaması eksiklik değil mi? Ben sitemi bu gün kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilmeliyim diye düşünüyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.yoneticihane.com  site bu. Yeni kurmaya çalışıyorum. Önceleri Joomla'yla  site kumuştum. Joomlada mod sıkıntısı yoktu ancak güvenlik sıkıntısı olduğu için siteleri kapattım. SMF daha sade ve güvenli geldi. Ancak mod sıkıntısı var gibi..

Yardımlarınızı bekliyorum..
Paylaşmak Güzeldir

*

  1. 1,195

  2. 120

  3. 400
http://www.yoneticihane.com/index.php?action=stats  Burdan ayrıntılı şekilde bilgilere ulaşabiliyorsunuz :) Bunu istediğiniz yerde nasıl gösterebiliriz bakmak lazım :)  ip adresleri vs.. zaten var onları tutup bir sayfada çekerek göstermek lazım yani veri tutuluyor.

*

  1. 3,263

  2. 596

  3. 1077
smfnin kendi istatiklerini yeterli bulmazsanız
google analytics veya yandex metrica dan faydalanabilirsiniz


Benzer Konular (5)


MENU ×