Profil Kısmını Değiştirme

Başlatan BrainDamaged, 01 Tem 2017 17:25

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Merhaba arkadaşlar, kendi capımda birşeyler tasarlayıp/editlediğim bir forum sitesi mevcut.
Profil alanınıgörseldeki gibi nasıl editleyebilirim. Eklemek istediğim görseldeki gibi bir banner sadece.Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Jadestein

Profile.template içinde aşağıdaki kodu ara ve üstüne istediğini ekleyebilirsin.

Kod Seç
<div id="basicinfo">

BrainDamaged

Alıntı yapılan: Jadestein - 02 Tem 2017 01:44Profile.template içinde aşağıdaki kodu ara ve üstüne istediğini ekleyebilirsin.

Kod Seç
<div id="basicinfo">

Hocam bu işlerden fazla anlamıyorum kusura bakmayın, dosya dizininde böyle bir dosya göremedim. Tema klasörünün içinde olması gerekir diye biliyorum doğrusu


CeeMoo

Sitemizde bu konuyu araştırabilirsin daha önce değinildi diye biliyorum ama malesef benim bilgim yok. Gelişmiş profil alanı diye aratabilirsin.

BrainDamaged

Alıntı yapılan: CeeMoo - 02 Tem 2017 13:05Sitemizde bu konuyu araştırabilirsin daha önce değinildi diye biliyorum ama malesef benim bilgim yok. Gelişmiş profil alanı diye aratabilirsin.

Dediğiniz gibi birkaç arastırma yaptım fakat istediğim gibi bir sonuç elde edemedim. Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Jadestein

Hazır modlar kesinlikle vardır ama ben kısa çözüm olsun diye yazmıştım.Eğer yazdığım dosya temanız da yoksa default temada bulabilirsiniz.

BrainDamaged