Çoklu resim yukleme

Başlatan yemliha24, 11 May 2017 12:03

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yemliha24

Farklı bir siteye değil.

Başka eklenti eklede değil.

Kullanıcı girip resim yükle butonunu tiklayip seçince 10 adet resim yuklesin istiyorum.

Nasıl yapabilirim?

CeeMoo

Smf 2.1 post ekranındaki eklenti kısmı tam istediğiniz gibi sadece Resim yükle butonu oluşturup oraya yönlendirebilirsiniz.Hatta yanıtla diğince görüceksiniz.Diğer türlü normal bir yükleme ekranı zor olmaz ama smf entegre işi benim için zor :)

yemliha24

Alıntı yapılan: CeeMoo - 11 May 2017 13:34Smf 2.1 post ekranındaki eklenti kısmı tam istediğiniz gibi sadece Resim yükle butonu oluşturup oraya yönlendirebilirsiniz.Hatta yanıtla diğince görüceksiniz.Diğer türlü normal bir yükleme ekranı zor olmaz ama smf entegre işi benim için zor :)

2.0 kullanıyorsak :D

CeeMoo

Şöyle bir mod var :https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3226

Veya en güzeli şu mantık da :https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3654   Güzel bir resim script bulup bağımsız takılmak :) http://wmscripti.com/php-scriptler/qchan-resim-yukleme-scripti.html  daha önce bunu kullanmıştık bayağı başarılıydı.

Post.template.php
Bul:
Kod [Seç]
// If the admin has enabled the hiding of the additional options - show a link and image for it.
if (!empty($settings['additional_options_collapsable']))
echo '

Sonrasına Ekle:
Kod [Seç]
<script src="http://imageshack.us/scripts/syndicate/widget.js" type="text/javascript" charset="utf-8"></script><script type="text/javascript">
//
new ImageShackSyndicateWidget({width: "300",height: "110",theme: {shell: {buttonColor: "#ffc800",color: "#111111",backgroundColor: "#ffffff",backgroundImage: "",text: "' . $txt['imageshack'] . '"}}}).render();
//</script>]]>