SMF Bedava Ücretsiz Reklam Vermek- Banner Değişim Ağı - SMF Reklam Modülü Paketi

Başlatan cangenc, 17 Şub 2017 12:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.  1. 632

  2. 252

reklamveral.com sistemine üye olan web sitesi sahipleri birbirlerinin reklamlarını yapmaktadırlar. Yani siz diğer üyelerin reklamını yapacaksınız. Diğer üyeler sizin reklamınızı yapacak. Bu sayede tüm üyeler çıkar elde edecek. sitenizin google sırası yükselir ve hiti artar.

sisteme üye olduğunuz anda 10.000  reklam gösterim hakkını elde edeceksiniz. Yeterli üyeye ulaşıncaya kadar 10.000 reklam gösterim hakkını her üyeye vereceğiz.
reklam gösterim hakkınız sizin web sitenizden gösterilen reklam gösterimi adedince artacak. Reklam gösterim hakkınız sizin reklamınız diğer üyelerin web sitelerinde gösterilme adedincede azalacak. Gösterimler anlık olarak sayılmaktadır. Anlık olarak kullanıcı hesabınızda gözlemleyebilirsiniz.


sistem tamamen ücretsizdir. Birkaç saniyede üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üyeliğinizin onaylanması için reklam kodunuzu önceden siteniz ana sayfasına yerleştirmelisiniz. Ana sayfanızda en az bir adet reklam kodunu her zaman bulundurmak zorundasınız.

üyelik ve diğer kurallar için www.reklamveral.comREKLAMLAR SMF FORUM SİTELERİNE NASIL YERLEŞTİRİLİR.

öncelikle smf forum sitenize reklam modülünü kurmalısınız.

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2557

adresinden Simple Ads  modülünü bilgisayarınıza yükleyiniz.

daha sonra

yönetim>> paket yöneticisi >> paket indir >> gözat

seçeneklerini takip ederek bilgisayarınızdan simple ads yi seçin ve yüklemenin ardından paket kurulumunu  tıklayarak paketi kurun.


paket kurulumundan sonra yönetim>>SimlAads>>Advertisement>>Ad Ad seçeneklerini sırasıyla seçiniz.   

"name" kısmına www.reklamveral.com yazınız

"body Template" kısmına "roundFrame + no_title" seçeneğini seçiniz

{Content} kısmını silerek reklam kodunuzu yapıştırınız.

örnek:
..........................................


<span class="upperframe"><span></span></span>
<div class="roundframe">
   

<center><iframe  src="http://www.reklamveral.com/reklamgoster.php?id=1" width=100% height=80 frameborder=0 scrolling=no> </iframe></center>

</div>
<span class="lowerframe"><span></span></span>

.......................................

"Positions:" kısımları sizin isteğinize kalmış kısımlardır.
unutmayınızki ne kadar çok reklam gösterirseniz o kadar reklam gösterim hakkı elde edersiniz. ancak ilk üyelikte size 10000 gösterim hakkı verilmektedir. Bir sayfaya birden fazla reklam koyabilirsiniz. Bu sayede örneğin bir sayfada iki adet reklam varsa bir sayfa gösteriminden 2 reklam gösterim hakkı kazanırsınız. Özellikle hiti düşük ve yeni web sitelerini birden fazla reklam yerleştirilmesini şiddetle tavsiye ederim.

"Membergroups" kısmının tamamı "A" olarak seçilmelidir.

"Actions:" ve "Boards" kısımlarını boş bırakabilirsiniz. ancak boş bırakırsanız

"Custom Display:" kısmına  ALL  yazınız.

veya "Actions:" ve "Boards" kısımlarının tamamını işaretleyiniz.

reklam yerleri aşağıdaki gibidir.


Overall Header  web site iskeletinin dışına en üste

Overall Footer    web site iskeletinin dışına en alta

Below Menu   web site iskeleti içerisinde (uyumlu) ana sayfa menüsü ile ilk kategori arasına

Above Info Center web sitesi iskeleti içinde (uyumlu) son kategori ile istatistikler arasına

Above Footer web sitesi iskeleti içinde (uyumlu) istatistikler altına yani site sonuna
Left Side sola dikey reklam  -reklamveral reklamları yatay olduğundan bu kısım kullanılamaz-

 Right Side sağa dikey reklam -reklamveral reklamları yatay olduğundan bu kısım kullanılamaz

After First Post  web sitesi iskeleti içinde (uyumlu) ilk mesaj ile ikinci mesaj arasına

Inside First Post web sitesi iskeleti içinde ilk mesaj içine

After Last Post web sitesi iskeleti içinde son mesaj sonrasına

reklam üzerinde değişiklik yapmak için

yönetim>>SimlAads>>Advertisement kısımlarını sırasıyla takip ediniz. daha sonra karşınıza çıkan listeden sağ taraftan anahtar sembolüne (edit) kısmına tıklayınız.
web sitenizin iskelet yapısına uyumlu olması için reklamları iskelet içine yerleştirmeniz tavsiye olunur. iskelet dışına koyulan reklamlar sitenin estetiğini bozar. Bu uyarımız tüm reklamlar içinde yani google reklamları dahi iskelet dışına koyulursa site ile alakasız duracağından site görselliğini bozar.  Öncelikli olan web sitenizin içeriğidir. Bu nedenle reklamveral reklamını site iskeleti dışında en üste  koymayınız. Site tavsiyemiz az yada çok reklam koymak değildir. Makul düzeyde reklam yerleştirmeleridir. Web sitenizdeki reklam yerlerini ve sayısını ortalama seviyede tutunuz. Ancak web sitesi yeni olan ve hiti çok düşük olan kullanıcılar heryere reklam koyabilir.

bizim tavsiye ettiğimiz reklam alanları ve sayısı aşağıdaki gibidir.

Above Info Center istatistik üstü
Above Footer istatistik altı
after firs post şeklindedir.  ilk mesajdan sonra .


bu sayede ekranda 3 reklamdan fazla sı 2 reklamdan azı gözükmez. Reklamlar doğrudan göze çarpan yerlerde olmaz. bu sayede ilk önce site içeriğiniz göze çarpar.

not1: reklam bannerları ekran boyutuna göre otomatik olarak büyür yada küçülür . mobil sayfalarda site yapısını bozmaz. asla site iskeleti dışına taşmaz. ancak reklam büyüme ve küçülme zamanlarında reklam resim kalitesinde azda olsa bozulmalar olabilir. Bu durum çok ekran boyutunda denenmiştir. Görüntü kalitesi bozulmalarının makul seviyede olduğu tespit edilmiştir.

not2: reklamveral.com sitesi sürekli alt yapı çalışması yapmaktadır. ÜCretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Vip üyelik gibi ücretsiz kullanıcıları sömüren bir sistem yoktur ve asla olmayacaktır.

not3: lütfen hileye başvurmayınız. reklamveral.com kodlarıyla oynamayınız. hile yaparak ücretsiz reklam  yapma fırsatını banlanarak sonlandırmayınız.


tavsiye:

1-Web sitenizin hiti düşükse para kazanmaya çalışmayınız. öncelikli hedefiniz hitinizi yükseltmek olsun.

2- hitiniz yüksek olsa bile en azından bir tane reklamveral.com reklamı yerleştirmesi yapınız. yeni kullanıcı kazanmak size her zaman kazanç sağlayacaktır.

3- reklamveral.com için şahsınıza hazırladığınız banner ı özenerek üzerinde düşünerek hazırlayınız. kalitesiz banner ziyeretçilerin dikkatini çekmez. siteniz içinde kötü bir öngörü kazandırır.Toplam reklam gösterimlerinin %25 ini reklamveral.com servisi kullanma hakkına sahiptir. Yani sizin sitenizde gösterilen her 100 reklam karşılığı reklamveral.com 25 tane kendi belirlediği (genel ahlaka uygun) reklam yayınlar. bu sayede hosting masraflarını karşılamaya çalışacağız.

en dip not: eskiden smf ile çok ilgilendim . php ile ilk smf zamanı ilgilendim. smf cilere katkı sağlamak dileğiyle . reklamveral.com açılış tarihi 16/02/2017 dir . ilk üyelerin reklam gösterim kredisini çok yüksek tutmaya çalışacağız. siteyi incelemeye üşenmeyiniz.

SAYGILAR  1. 632

  2. 252
Her ne kadar yukarıda reklam modülü kurun diye yazsam da hali hazırda sisteminde herhangi bir reklam modülü bulunanların ayrıca yukarıda bahsi geçen modülü kurmasına gerek yoktur. manuel olarak reklam koymasını biliyorsanız hiç modüle ihtiyaçta bulunmamaktadır.

bedava reklam sitesinden verilen reklam kodu zaten herkesin bildiği klasik HTML iframe kodundan ibarettir.

saygılar

*

  1. 3,263

  2. 596

  3. 1077
modda ziyade tanıtım yazısı olduğu için sohbet bölümüne taşındı


MENU ×