Smf 2.0.8 Resim Boyutlandırma Sorunu

Başlatan 45qoke45, 05 Eyl 2014 13:20

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

45qoke45

Merhaba Arkadaşlar

Smf'nin 2.0.8 Sürümünü Kullanıyorum Fakat Konu Açarken Resim Otomatik Boyutlanmıyor.

Bir Sürü Mod Denedım. Manuel Olarak Yaptım Ama Malesef Olmuyor.

Konu Altına Yorum Atarlarsa Cok Memnun Olurum.....

Site Adresim: www.torrent-oyunu.com

Tam Olarak Aradıgım Bu

CeeMoo

► Yönetim Merkezi
    ► Özellikler ve Seçenekler
    ► Görünüm

hemen altda mak resim genişliği vs var ordan ayarlaya bilirsin.Eğer istemiyorsan 0 yap ama yuklediğin modlarda ayarlaman gereken yerler oluyor onları ayarladığınada emin olman gerekicek :)

dediğin mod bu : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1197 ayarları aynı bolumde olması lazım orda yoksa
    ► Yönetim Merkezi
    ► Modifikasyon Ayarları
    ► Çeşitli

45qoke45

Alıntı yapılan: CeeMoo - 05 Eyl 2014 18:24► Yönetim Merkezi
    ► Özellikler ve Seçenekler
    ► Görünüm

hemen altda mak resim genişliği vs var ordan ayarlaya bilirsin.Eğer istemiyorsan 0 yap ama yuklediğin modlarda ayarlaman gereken yerler oluyor onları ayarladığınada emin olman gerekicek :)

dediğin mod bu : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1197 ayarları aynı bolumde olması lazım orda yoksa
    ► Yönetim Merkezi
    ► Modifikasyon Ayarları
    ► Çeşitli

Maalesef hocam bunuda denedım olmuyor  :(

Bana Teamdan veya Size Admin ID Şifre versem yapabilirmisiniz. cünkü dünden bu yana denemedıgım mod vs kalmadı. sırf bu yüzden forumuda silmek istemıyorum.

45qoke45

Sorun @sempatiko arkadaşımız sayesinde düzeltilmiştir. Konu Kilitlenebilir.

Herkese İyi Forumlar dilerim.

dokuzharf

hey gidi dünya..

06ensar

evet benim temamdada resim boyutlarınıda ayarlamama rağmen istenilen boyuta inmiyor normal boyutu koruyor yukarıdaki arkadaş nasıl bir düzeltme yoluna gittiki mod yüklemeden bizde yapsak..

snrj

aslında moda gerek yok veya modlar uğraşmak istemeyenler için basit bir css ile büyük resimleri küçültebilir temanızın index.css dosyasında bulun
.bbc_img { 
içine max-width:300px; ekleyin tamamdır