01 Haz 2023 08:28 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Sitemiz Smf 2.1 ve Smf 2.0 sürümleri için Destek ve Tema paylaşım forumudur


SMF Portallar için istek: İşaret konulan mesajları gösteren blok

Başlatan akorkut, 18 Ksm 2016 12:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

**

  1. 50

  2. 12

  3. 4

Merhaba. Simpleportal (türkçe desteği olduğu için) kullanıyorum. Destek sitesinde paylaştığım bir isteğimi müsaadenizle burada da paylaşmak istiyorum.
Forumda; kullanıcılar veya yöneticiler tarafından yazılan mesajlardan (ilk mesaj veya sonraki mesajlardan herhangi birisine veya tamamına) ;  admin veya site yöneticileri / moderatörler   tarafından  işaret konulduğunda o mesajı ve varsa o mesajdaki resmi bir blokta kayan şekilde gösterebilecek bir kod var  mı?   
İşaret koyma işlemi herhangi bir şekilde - örneğin düzenle, alıntı yap gibi bir buton ya da  editör butonları gibi bir buton veya mesaj yazan yerin altındaki "Ekler ve diğer seçenekler"  gibi  veya başka bir şekilde de- olabilir

Düşünce doğuş kaynağı : wordpress sistemi (kategori, sayfa, haber seçimi uygulaması)
 

*

  1. 3,263

  2. 596

  3. 1077
kısaca resim çekme ve kayan şekline girmeden
simpleportalda makaleleri aktifleştirin sonra action=admin;area=portalarticles;sa=categories yeni bir kategori oluşturun ve yayınlamayın sonra yeni block oluşturma bölümünden makale block oluşturup oluşturduğunuz kategoriyi seçin sağ sol hangi tarafta olacağı vs..
sonra sitenizde herhangi bir konuya girin makale olarak yayınla düğmesini göreceksiniz buna tıklayıp ilgili blokta çıkmasını sağlayabilirsiniz
ilk resmi çekmek ve kayan şekilde yapmak için yanlış hatırlamıyorsam sources/simpleportal.block.php de article fonksiyonunu editlemek gerekecekBenzer Konular (5)


MENU ×