24 Haz 2021 07:01 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.

SMF Referrals (Referans) Modu

Başlatan DARHALL, 28 Haz 2016 02:38

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251
28 Haz 2016 02:38 Son düzenlenme: 28 Haz 2016 02:46 DARHALL

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=114327.0 internette araştırırken bu mod la karşılaştım siteme kurdum fakat türkçeleştirme işlemini yapamadım galiba uyumlu değil yazılan türkçe çevirili ile sürüm uyumlu değil galiba bunu nasıl çözebiliriz? Veya bu konuda daha iyi bir mod varsa referans sistemi ile ilgili önerebilir misiniz? Birde profilde bi link veriyor referans linki olarak onun yerine vbulletin deki veya mybb deki gibi sadece kişi ismini girerek olan var mı o link yerine?

*

1. 1,131

2. 105

3. 331
Sürüm numarısı vs.. etki etmemesi lazım .tekrar dene

./Themes/default/languages/Modifications.english.php
./Themes/default/languages/Modifications.english-utf8.php

Utf8 ise altakini bul ve içine

//  Start Referrals System
$txt['ref_admin'] = 'Referrals System';
$txt['ref_settings'] = 'Settings';
$txt['ref_save_settings'] = 'Save Settings';
$txt['ref_refferals'] = 'Referrals:';
$txt['ref_refferal_link'] = 'Referral Link:';
$txt['ref_reffered_by'] = 'Referred by Membername:';
// Setttings
$txt['ref_showreflink'] = 'Show referral link on profile page';
$txt['ref_showonpost'] = 'Show referrals on post display';
$txt['ref_trackcookiehits'] = 'Track hits for referral link clicks';
$txt['ref_cookietrackdays'] = 'Number of days to store the tracking cookie for referrals';

$txt['ref_txt_copyright'] = 'Copyright';
$txt['ref_txt_copyrightremoval'] = 'Copyright Removal';
$txt['ref_txt_copyrightkey'] = 'Copyright Key';
$txt['ref_txt_ordercopyright'] = 'Order Copyright Removal';

$txt['ref_txt_copyremovalnote'] = 'Copyright removal removes the copyright line "Referrals System by CreateAForum.com"';

//  End Referrals System

Biraz değiştirerek dene bakalım.Eğer karakter hatası alırsan Notepad++ aç kodlmayı utf8 bomsuz vb.. deneyerek dene.

1. 632

2. 251
/Themes/default/languages/Modifications.english.php bu dizindeki dosya var ftp de bunun içinde yazıkların var abi sonra Modifications.turkish-utf8.php e gidip türkçe çeviriyi atıyorum kaydedip dizine tekrar upload ediyorum fakat hala sonuç aynı bir değişiklik olmuyor namex temasının languages bölümüne girdim ordada alakasız şeyler var yani bunları girebileceğim bir şey yok

MENU ×