SMF Dosya eklerini link.tl koyma

Başlatan Chancellor, 17 May 2016 16:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Merhaba arkadaşlar öncelikle kolay gelsin diyorum.,

http://torrent-dunyasi.com/ diye sitem mevcut ve dosya eklerinin linklerini ilk olarak link.tl yönlendirmesini sonra indirmesini istiyorum.Sadece Dosya eklerini rica ediyorum.Teşekkür ederim.Nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

Link TL: Kodları;

Bu kodda ilgili alana kendi domain adresinizi yazdığınız taktirde sadece başka sitelere giden linkler kısaltılır.

<script>
    var accountID = 25700;
    var adType = 'int';
    var exclude_domains = ['sizinsiteniz.com'];
</script>
<script src="//link.tl/js/link-converter.js"></script>

Aşağıdaki kod ile domain alanlarına kendi sitenizi ve sitenizde yer alan başka site adreslerini yazarak, yazmış olduğunuz domainlere ait linklerin kısaltılmasını sağlayabilirsiniz.

<script>
    var accountID = 25700;
    var adType = 'int';
    var exclude_domains = ['digersiteler.com', 'digersiteler.com', 'digersiteler.com'];
</script>
<script src="//link.tl/js/link-converter.js"></script>

1. 632

2. 251
cogu reklam sitesinde token olur linkt tl bakmadım ama link.tl/token/linkiniz seklinde kolay link bulun panelden
suan bakamicam ama  yapabilirseniz dosya eklerinin basına bu linki eklersiniz veya baska arkadar yardımcı olr

1. 632

2. 251
18 May 2016 16:51 #2 Son düzenlenme: 18 May 2016 17:02 DARHALL
Bunu bende yaptım sana şöyle izah edeyim;

var exclude_domains demek: bu link.tl nin çevirmesine izin verilmeyen domainler demektir. Örnek: megavadi.com benim sitem bunu uyguladım nasıl uygulandığınada gelicem, exlude_domains kısmına megavadi.com yazıyorum ki kendi içimdeki sayfa linklerini çevirmesin bi konuya gidicem mesela sitede onlar link.tl olmasın geri kalan herşeye link.tl uygula demektir bu mesela turbobit linki koydun ona link.tl uygular veya başka herhangi bir siteye ama senin sitene uygulamaz kısaca böyle.

2. attığın kodda yanlışlık var bilgin olsun exclude olmayacak orası var domains olucak.

var domains demek: buda belli siteleri çevir diğerlerini çevirme demektir. Örnek: siteye sadece belli başlı sitelerin linkini koyuyorum mesela turbobit letitbit redbunker vs. vs. bu oalana yazacağın site ismileri turbobit.com letitbit.com redbunker.com sadece bu yazdığın sitelere link.tl uygulayacak gerisine uygulamayacaktır kısaca böyle.

Kullanım şekline gelince:

Hangi temayı kullanıyorsun bilmiyorum ama kullandığın temanın index.template dosyasını filezilla veya cpanel inden erişim sağlayarak pc ne indir. Daha sonra;

</head> dan sonra ekle

<script>
  var accountID = 25700;
  var adType = 'int';
  var exclude_domains = ['sizinsiteniz.com'];
</script>
<script src="//link.tl/js/link-converter.js"></script>;

bunu eklemen yeterli tüm linklere uygulaması için.

Ama 3 önemli nokta olucak burda dikkat etmen gereken 1. si head dan sonra echo' var bi yerde yada önce o açık onu kapatma kapatırsan teman hata verir onun yerine

tek tırnakların önüne \ işaretini koy

<script>
  var accountID = 25700;
  var adType = \'int\';
  var exclude_domains = [\'sizinsiteniz.com\'];
</script>
<script src="//link.tl/js/link-converter.js"></script>;

gibi.

Diğer nokta bc.vc ile kullanma çünkü kod kısımları aynı accountID lerin çakışıyor ve saymıyor :)

Diğer husus link.tl yi tüm sitene uygulayınca şöyle görünücek:

link.tl/25700/turbobit.com/dfkro gibi yani ulaşılmak istenen linki görücekler o yüzden ouo.io yuda sitene uygulamanı tavsiye ederim o linki göstermiyor link.tl den önce veya sonra uygulayabilirsin fark etmez pekte ama 2 tane uygularsan daha güzel olur örnek

ouo.io

link.tl

ouo.io

3 tane link kısaltma olmuş olucak ve ouo.io ya çoğul hit gideceği için daha çok kazandırıcak sana bu link kısaltmaların tekil ve çoğul hit oranına göre verdiği para farklıdır. Tekil hit 1 ip ten 1 defa giriştir, çoğul hit ise 1 ipten 1 çok defa giriştir aynı link değil ama ona dikkat etmen gerek farklı kısaltmalar aaynı ipten giriş çoğul hit sayılır.

Şimdilik değineceklerim bu kadar aklına takılan birşey olursa konu altına yazman yeterli iyi forumlar...

EK OLARAK:

Şuan sitemde bunu kullanmıyorum sebebi günlük 20 tane google 15 tane yahoo geliyordu reklam filan koydum bu link kısaltma koydum şuan günlük hitim 6 larda 4 lerde geziyor yani siteniz yeniyse hemen koymayın derim. Belki diğer reklamlardan olmuştur belki link kısaltmadan dolayı emin değilim ama siteme aşırı zarar verdi 740 hitlerden günlük 4 veya 6 hite düştüm diz düşünün ona göre kararınızı verin.

MENU ×