sitemiz 2 yaşında

Başlatan snrj, 06 May 2016 21:35

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snrj

Sitemiz ilk açıldığında bir smf destek sitesi değildi arkadaşlar
benim zamanında teknoromi.com adlı sitem vardı daha 1 2 ay öncesine kadar vardı yani :D
subdomain olarak kendim için bir arşiv niteliğinde kodları aramak yerine elimin altında durması düşüncesiyle oluşturduğum site
sonradan kapatmayı düşündüğüm bir ara ali abinin dur kapatma benim domaine alalım demesiyle smf.konusal.com şeklini aldı
dediğim gibi smf destek sitesi olarak başlamadık ama sizler aramıza katıldıkça ve sorunlarınızı yazdıkça bizde öğrenmeye ve elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık
kendi adıma bugun bile bir çok şeyi bilmiyorum sizlerle birlikte öğreniyorum herzaman dediğim gibi ben usta , hoca filanda değilim sizler gibi normal bir kullanıcıyım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum umarım bundada başarılı olmuşumdur.

Tüm üyelerimize siteye olan katkılarıdan dolayı teşekkür ediyorum
Hayat paylaştıkça yardımlaştıkça güzel olur

sevgiler saygılar ve iyi forumlar snrj

tetik

Birlikte daha çok sorunlar çözülür daha çok ilerlenir her ne kadar smf konusu artık çok olmasada eskiden çok güzeldi smf alemi çok büyüktü ama gene olur tabiki herşeyden ziyade kişilere destek veren kişiler olmalı sizler gibi :)

herme

Merhaba arkadaşlar smf konusal gerçekten açık kaynak kodlama ile dağıtılan simple machines forum sistemini gerçek anlamıyla destek veren nadir sitelerden biridir,ben osman,cemal,ali kardeşime şahsım olarak vermiş oldukları destek'ten dolayı çok teşekkür ederim.İnşallah 10 yıllarca devam eder ve bizlere engin bilgilerini paylaşırlar,iyiki varsınız hepinizi seviyorum Allaha emanet olun her zaman yanınızdayız.

mavice.

acısıyla tatlısıyla 2 yıl mı geçmiş.  :o  uğraşan ve ilerleten Sen ve Cemoo.
Ellerinize sağlık  8)  ;)  Nice senelere  :)
hey gidi dünya..

Becl

Uğraşan herkesin emeğine sağlık.Daha iyi yerlerde görmek dileği ile iyi forumlar :)

Ghost

Emeği geçen herkesin eline sağlık. Yeni modlar ve temalarla birlikte daha uzun süre birlikte olmak dileği ile  ;)