20 Nis 2021 04:39 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.

Rpg forum nedir? Bilgi veriniz.

Başlatan DaHiLeaYSe, 05 May 2016 09:40

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Dün rpg forum kuracakları söyleyen biri bana rpg forum içşn adminlik teklif etti. Bende rpg sisteminde hiç bulunmadım ama yardımcı olacağımı söyledim. Hangi forum scripti hakkında bilgilisin diye sordu. Smf hakkında az çok bilgiye sahibim tanıdığım arkadaşlar var yardımcı olurkar dedim. Bizimle olmamandan mennun olacaklarınınsöylediler. Ancak söz konusu rpg sistemini az çok bilmeme rağmen el atmışlığım yok. İnteraktif durağan olduğu için hep uzak kalmıştım. Böyle bir teklif gelince değerlendireyim dedim. Ancak rpg nedir ne değildir tam olarak bilmiyorum. Bu sistemi nasıl kuracağımı da bilmiyorum. Hangi modlar gerekli ve hangi mantıkla çalışıyor bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden yardımcı olaçak herkese teşekkür ediyorum.

*

1. 3,077

2. 584

3. 963
rpg benim bildiğim role play game yani rol yapma oyunu başka bir açılımı varmı bilmiyorum rpg forumdan kasıtları muhtemelen rpg oyunları üzerine bir forum olacaktır
onun haricinde rpg forum scripti diye birşey varsada ben yabancıyım mevzuya

1. 632

2. 251
Bence kendi aralarında bir isim takmış olabilirler.Snrj dediği gibi 'Role Play Game' den alınmıştır.Kuracakları rpg oyunu (tahmini:sa-mp,mta:sa,minecraft) üzerindeki bilgileri siteye aktarılmasını istenecektir.Öyle bir script varsa da daha hiç duymadım.

1. 632

2. 251

Örnek bir site vermek istiyorum:

http://www.turkmmo.com/portal/oyunlar/mmorpg/

belki sende bakmışsındır bayağa eski bir forum kullandıkları bir script var mı yoksa kendileri ekliyor bilgi almanı tavsiye ederim.

Belki bu oyunlarla ilgili konu açılımı da olabilir aradıkları şey onun için de script görmedim belki bot işinizi görebilir.

MENU ×