Siz Bana Bende Size Destek Olayım

Başlatan casper32, 25 Nis 2016 10:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi paylaşımlar;

web sitem olan http://www.gullerdiyari.net Isparta ili için hazırlanmış bir sitedir. Mayıs 15 itibari ile halka tanıtılacak reklamları yapılacak yani emekde büyük Allahın izni ile kazancıda iyi olacak. 70 bin üniversite öğrencisi ve ortalama 80 bin yerli 100 bine yakında il dışı hizmet amacımız var ve buna yönelik çalışmaları yapıyoruz. uzun süre önce smf ile içli dışlıydım ancak spam botlar yüzünden uğraşıyı bıraktım haliylede çok şeyi unutmuşum. Bunun üzerine wordpress üzerine yoğunlaştım ve yeterli derecede bilgiye sahibim. Neyse sözü çok uzatmadan yaklaşık 20 gün sonra halka tanıtılacak olan web sitemin portal kısmı tamam yanlız forum kısmında düşündüğüm daha iyi olabilecek şeyler var. Ben uygun görürseniz eğer sizlerden sitem için destek istiyorum ve hem reklam hemde gerekirse maddi destek konusunda Allahın izni ile bir ailr olmak istiyorum. bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım gelin siteme üye olun ufak tefek birşeyler yazın görüş bildirin ve düşünüldüğü gibi istenen kitleye ulaşacak olan sitemde smf.konusal.com u gururla tanıtmak ve paylaşmak istiyorum. Sayın yöneticiler bu konuyu sabitlemenizi isteklerimi proje olarak buranın devamında yayınlamayı ve emeklerinizin karşılığınıda sizlere vermek istiyorum düşünce ve fikirlerinizi sabırla bekliyorum.

1. 632

2. 251
25 Nis 2016 13:54 #1 Son düzenlenme: 25 Nis 2016 13:55 Becl
Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun diyelim inşallah istediğiniz başarıyı elde edersiniz.Bu sitede yardımcı olan ve destek alan çoğu kişinin kendi işleri ve siteleri mevcut o yüzden pek fazla bu siteden sitenize konu anlamında yardımcı olacak kişileri bulmak zor.Buraya destek almaya gelen kişiler ise işleri hallolduğunda bir daha burayı ziyaret etmemekteler.Kısacası işleri düşünce uğruyorlar.Destek veren kişiler olarak ben ne kadar yeni de olsam bu işi ücretsiz olarak ve severek yapıyoruz.En azından bu işlere başlamadan önce bana bu şekilde çok yardımcı oldular.Bilemiyorum belki sizin yazdıklarınıza ihtiyacı olan çıkar orasını bilemem ama konu açarsanız cevabını bilen kişiler cevap vereceklerdir.

Kolay gelsin.

1. 632

2. 251
Becl' yorgun hmm ilginç.

O doğru tabi işini gören kaçıyo :) sıkıntı yok buralardayım ben :)

1. 632

2. 251

Yorgunluğun neresi ilginç :D

1. 632

2. 251
benim psikolojik sorunlarım var bana ilginç geliyo :)

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001
Alıntı yapılan: Becl - 25 Nis 2016 13:54Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun diyelim inşallah istediğiniz başarıyı elde edersiniz.Bu sitede yardımcı olan ve destek alan çoğu kişinin kendi işleri ve siteleri mevcut o yüzden pek fazla bu siteden sitenize konu anlamında yardımcı olacak kişileri bulmak zor.Buraya destek almaya gelen kişiler ise işleri hallolduğunda bir daha burayı ziyaret etmemekteler.Kısacası işleri düşünce uğruyorlar.Destek veren kişiler olarak ben ne kadar yeni de olsam bu işi ücretsiz olarak ve severek yapıyoruz.En azından bu işlere başlamadan önce bana bu şekilde çok yardımcı oldular.Bilemiyorum belki sizin yazdıklarınıza ihtiyacı olan çıkar orasını bilemem ama konu açarsanız cevabını bilen kişiler cevap vereceklerdir.

Kolay gelsin.

+1  aynenn

MENU ×