17 May 2021 03:36 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.

Profil Alanı

Başlatan DARHALL, 14 Nis 2016 00:52

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Şey sorucam sizdeki profil alanında "Hero Member" vs yazıyor ya bende siteye onu uygulamak istiyorum resim eklemedim ama onla ilgili yazı olarak çıkıyordu fakat o resimleri nasıl çıkartabilirim yöneticilerde? Üyelerde çıkıyor resimler ama yöneticilerde resimler çıkmıyor yazı yazıyor yazıyı kaldırdım sadece resim çıksın istiyorum bu nasıl olur acaba?

*

1. 1,120

2. 105

3. 318
Ne dediğini gerçekten anlamadım.Okuyunca soruyu içime bir huzursuzluk giriyor."Hero Member" Üye Grupların isimlerinden biri "Kahraman Üye" anlamı var.Sonra diyorsun ona Resim atıyorum Üyelerde çıkıyor neden yöneticilerde çıkmıyor.Eee onlarında iconu yok mu ? Daha önce üye gruplarına fazla resim eklemeyi öğrenmiştin onu uygulaman yeterlidir.

Sorudan anladığım ve Kısacası : Üyeye ÜyeResmi - Admininde AdminResmi var.

1. 632

2. 251
http://prntscr.com/as3waw

bu kırmızı çizili yere alttaki denemedeki gibi
üye yazısını nasıl koyabiliriz iletinin üstüne owner ın altına
sizin sitedeki gibi ama bende simge olarak koymak istiyorum. Yazı olarak çıkıyor
ama simge olarak ekledim Becl hocamla denedik saolsun uğraştı ama çıkartamadık ekstra modlar kurduk filan olmadı
siteye yazmamı söyledi. Alttaki yeni üye yazısı üsttede resim olarak çıkmasını nasıl sağlayabiliriz. Sizin sitede yazı olarak çıkıyor bendede yazı olarak çıkıyor
ama resim olarak çıkmıyor bunun çözümü nedir?

*

1. 3,078

2. 584

3. 964

bir çok sorunu http://smf.konusal.com/index.php?topic=1355.0 konusunda çözmüştüm onları kullanmadığınız için bazı sorunlar var profil alanınızda

ve ne yazdığınızı çözmek çok zor gerçekten cemo ya katılıyorum :D

ikinci rank olayı için ilk baş diğer konudaki düzeltmeleri yapın sonra beraber modu kurmaya çalışalım darhall

1. 632

2. 251
Biraz heyecan yapıp yazınca böyle oluyor :D bazen bende anlamıyorum değiştiriyorum içeriği daha düzgün olsun diye :D yeni modlar kurdum acaba yeni displayde nereleri değiştirmem gerek eskisine göre? Up down işaretleri çıkıyor sıkıntı yok onda karma kısmında yani

bunlar şuan kullandığım en güncelleri

*

1. 3,078

2. 584

3. 964
verdiğim zaman güncellemedin şimdi tekrar uğraşamıcam darhall karşılaştır sana zahmet değişiklikleri

1. 632

2. 251
Hocam olmuş mu farklı yerleri değiştirdim?

1. 632

2. 251

Saolun hocam vallaha kendim öğrenmiş oldum değiştirdim istediğim şekilde yaptım :) internettende araştırdım 2. şeyi koymayı mod lada olmuyormuş başlıca üye grubuymuş ileti tabanla olanda o yüzden mod kurmamıza gerek kalmadı resmi çıkmıcak yazı olarak :D rankın ismini değiştirip resmin bulunduğu url yi yazdım belki öyle olur diye oda olmadı.

MENU ×