23 Oca 2021 11:08 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.

Tema tasarim

Başlatan gecitli, 05 Mar 2016 23:27

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

1. 127

2. 36

3. 135

Evet 2.1 icin bir calişma başlatim istiyorum herkesin katkisi olsun ne gibi bir tasarim yada özelik ben kaba taslak bir şey yaptim ekten indirip deneye bilirsiniz
yada demo siteden inceleye bilirsiniz

DEMO
Username:demo
Password:1234

*

1. 3,007

2. 582

3. 880
indirip inceliyecem abi ama demoda ziyaretçi olarak gezip dördüğüm hataları hemen yazayım hatta resim olarak ekleyim
cevaplar görüntüleme yazısı

konu iconu

mobil ekranda
altbölümler

konu içi profil alanı açılır kapanır tarzda yapılabilir

kayıt ol butonu yok bu tabi admin panelden kapalı olabilir ondan dolayıda olabilir

bunlar ilk bakışta göze çarpanlar fırsat olursa el atarım abi burdan kodları paylaşırım

1. 142

2. 16

3. 34
Güzel çalışmalar yapıyorsunuz ellerinize sağlık.

*

1. 127

2. 36

3. 135

Snrj hatalar sorun değil bu bordindex, ile indextemplete den oluşuyor isteğim önce şablonu herkesin görüşü alınarak belirlemek ben sadece ilham vermesi açısından rasgele birşey yaptim.

*

1. 3,007

2. 582

3. 880
Alıntı yapılan: gecitli - 06 Mar 2016 08:45Snrj hatalar sorun değil bu bordindex, ile indextemplete den oluşuyor isteğim önce şablonu herkesin görüşü alınarak belirlemek ben sadece ilham vermesi açısından rasgele birşey yaptim.

hmm tamam yanlış anlamışım :S

*

1. 3,007

2. 582

3. 880
şuanda siteye bakıyorum abi bu temayı bu şekilde yayınlasan bile kullananlar çıkacaktır gayet güzel duruyo abi
ama ben biraz farklı tarz temalardan hoşlanıyorum şimdi wordpress tarzı temalar yapılsa yani şöleki forum anasayfasını değiştirecek tarzda
örnek olarak wp teması resimi

veya kısaca şöyle söylemek gerekirse benim tema zevkim şöyle
kategoriler yani bölümler yanda sağ sol herneyse yan taraftada son konular tarzında hata bi sn bir konu olacaktı burdan bakabilirsin  bu tarz blog tarzı diyebiliriz

burda bir yanlış anlaşılma olmasın bu şekilde yap diye söylemiyorum sadece düşüncelerimi yazıyorum

Yine konu dışında yorum gönderdim demi :P

*

1. 127

2. 36

3. 135
Aslinda seninle ayni düşüncedeyim hata bir kacini da yaptim örnk

lakin insanlar alişmiş klasik forum düzenine .

*

1. 3,007

2. 582

3. 880

ekteki ilk resimde olan tema gerçekten güzelmiş

benimde böyle farklı tasarımlar hoşuma gidiyor ama dediğiniz gibi millet klasik tema şekline alışmış

bu arada bu ilk resimdeki temayıda paylaşacan mı orhan abi :D
valla çok hoş çalışmalarınız var

bu arada ilk mesajdaki temanız için pek fazla transparent (şeffaf) tema çalışmanız yok varsada ben denk gelmedim...
ips forum themeları hoşuma gittiği için ordan örnek verecem
şeffaf için http://www.ipsfocus.com/themes/chameleon/
farklı bir şekil http://www.ipsfocus.com/premade/concise/index.php

veya ikisinin karışımı birşeyler olabilir saka temanız için

1. 632

2. 250

Bu tema çok güzelmiş abi paylaşırsan sevinirim. Abi sendr ne marifetler varmış. Demo atsana varsa hayran kaldım o kadar söyleyeyim.

MENU ×