18 Nis 2021 14:40 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.

Forum Header ve Footer düzenlemek ?

Başlatan efesahin1, 03 Mar 2016 17:27

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Selam arkadaşlar.SMF'De artık kalıcı olucam onu biliyorum.onun için öğrenmem gereken çok bilgi var ve bu 2si ilk sırada yer aldı :D

header ve footer nereden nasıl düzenlenir acaba ? MyBB'den geçtiğim için burda nasıl bilemiyorum :D Teşekkürler...

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: efesahin1 - 03 Mar 2016 17:27Selam arkadaşlar.SMF'De artık kalıcı olucam onu biliyorum.onun için öğrenmem gereken çok bilgi var ve bu 2si ilk sırada yer aldı :D

header ve footer nereden nasıl düzenlenir acaba ? MyBB'den geçtiğim için burda nasıl bilemiyorum :D Teşekkürler...

Site başlığı ve site alt bilgisinden bahsediyorsun sanırım efe. Site Başlığı için Yönetim > Sunucu Ayarları kısmından değiştirebilirsin. Footer için böyle bir mod mevcut. Benim sitede footer örneği war girip bakabilirsin.İlgili dosyalardan rengını tasarımını falan değiştirebilirsin.Footer forumun kendi varsayılan sisteminde varmı bilmiyorum. Yetkili arkadaşlar daha iyi bilir.

*

1. 3,077

2. 584

3. 960
header kısmı için @i30Türkiye dediği gibi sunucu ayarları ve kullanılan tema kısmından ayarları mevcut 
footer için mod kullanabilirsiniz

veya kodlama biliyorsanız temanın index.template.php dosyasını editleyebilirsiniz

1. 632

2. 251

Alıntı yapılan: snrj - 03 Mar 2016 20:19header kısmı için @i30Türkiye dediği gibi sunucu ayarları ve kullanılan tema kısmından ayarları mevcut 

veya kodlama biliyorsanız temanın index.template.php dosyasını editleyebilirsiniz
footer için mod derken ?  Bildiğniiz varsa atabilirmisiniz meşgul değilseniz

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: efesahin1 - 03 Mar 2016 20:21
Alıntı yapılan: snrj - 03 Mar 2016 20:19header kısmı için @i30Türkiye dediği gibi sunucu ayarları ve kullanılan tema kısmından ayarları mevcut 

footer için mod derken ?  Bildiğniiz varsa atabilirmisiniz meşgul değilseniz

http://smf.konusal.com/index.php?topic=1215.0

MENU ×