Pretty URL kategori

Başlatan tetik, 14 Ara 2015 20:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

1. 35

2. 13

3. 4

Merhabalar

forumu eski yedekler ile yeniden kurduk ama söyle bir sorun var Pretty URL devreye alınca kategori isimleri konu başlıkları hep eski domaine gidiyor yeni domain adını almıyor profil ana menüler de sorun yok ama konu ve kategori üzerlerine tıklayınca eski domaine neden gidiyor bilgisi olan varmı ?

*

1. 1,181

2. 117

3. 390
phpmyadmine girip pretty tablolarını boşaltmanız gerekiyor. yedek almayı unutmayın

*

1. 35

2. 13

3. 4
Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Ara 2015 20:35phpmyadmine girip pretty tablolarını boşaltmanız gerekiyor. yedek almayı unutmayın

hepsini yaptım sildim tekrar kurdum tabloları boşalttım ama gene eski domain ögrünüyor

1. 632

2. 251

pretty modunun özelligini bilmiorum ama tarayıcı belleğini temizlerseniz düzelir htaccesle yapılmadıysa :)
bende sıkıntısız baktımda

*

1. 1,181

2. 117

3. 390
admin panelden pretty pasif yapıp sonra aktif yapın ardından bakım kısmından bakım yapın prettnın bakım yerınden

buda olmazsa phpmyadmınden ayarlanabılır

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Ara 2015 22:09admin panelden pretty pasif yapıp sonra aktif yapın ardından bakım kısmından bakım yapın prettnın bakım yerınden

bende modu silmeye felan calısıo sandım :d

*

1. 35

2. 13

3. 4
Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Ara 2015 22:09admin panelden pretty pasif yapıp sonra aktif yapın ardından bakım kısmından bakım yapın prettnın bakım yerınden

Pasif yapıyorum aktif ediyorum dediğim gibi konu ve kategori başlılarında gene eski domain var
bakım kısmınıda yaptım yemedi
phpmyadminden nasıl yapmamız gerek

.httacces ile ilgili yapılması gereken bir işlem olması lazım galiba silip yeniden yüklüyorum modu ama nafile

*

1. 1,181

2. 117

3. 390

phpmyadminden pretty tablolarını boşalttınızmı ona rağmen sorun duzelmedımı

phpmyadmınden cıkmamasını istediğiniz sitenin adını arama kısmından aratın çıkan sayfada çıkmasını istediğiniz site adını yazın

eğer anlamıyorsanız phpmyadmine kesinlikle dokunmayın

bu işlemi yapmadan önce kesinlikle ve kesinlikle yedek alın

MENU ×