Elektrikli Otomobil Forumu

Başlatan unokulubu, 13 Kas 2015 00:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

1. 16

2. 4

Selamlar arkadaşlar. Hep bir mobil uyumlu SMF forum sitem olsun istemiştim. Son yaptığım sitede nihayet SMF 2.1 kullanma şansım oldu. Ve nihayet benim de bir sitem SMF 2.1 ile mobil uyumlu hale geldi. Bundan öncesi hep SMF 2.0'dı.

Şimdi gelelim sitemi niye kurduğuma.

Ben bir sürüş eğitmeniyim. Güvenli sürüş, Defansif Sürüş, vs. Aynı zamanda eski bir yarışçıyım. Ve hep farklı kafalardayım. Herkes 350-500 hp arabalarla ilgilenirken ben bu aralar (Uzun süredir) elektrikli otomobillere kafayı bozdum. Konuyla çok ciddi ilgilenmeye ve hatta giderek fazla içinde olmaya başladım.

Bu sebeple de laf olsun diye değil çok ciddi bir şekilde Türkiye'nin de elektrikli otomobiller hakkında bilgi paylaşımının ihtiyaç olduğunu algıladım.

Bunun üzerine de Elektrikli Otomobiler için kulüp kurarak forum kurdum ve tabii ki SMF kullandım. Bir çok konuda şu an 2.1 olduğu için yetmese de bu site sayesinde bir çok ihtiyacımı giderdim sayılır.

Lütfen tüm konuyu okuyan site üyeleri de siteye şöyle bir bakarak neye ihtiyaç olduğunu yazarsa elimden geldiğince değiştirmeye çalışırım. BU arada her türlü desteğe açığım :)

Sanırım sitede chat bölümü çok saçma oldu. Ne dersiniz?

Elektrikli otomobil forumu

1. 632

2. 251
chat kötü durmuo hayırlı olsun.

1. 632

2. 251
13 Kas 2015 06:51 #2 Son düzenlenme: 13 Kas 2015 06:53 Becl
Siteniz hayırlı olsun.

Düşünce güzel bu işleri ilgili kişilerin yapması daha da güzel olacaktır.Sitenizi ilerleyen günlerde ilgili kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirmek sizi daha iyi duruma getirecektir.Sitenize biraz görsellik ve renk katarsanız iyi olacağı kanaatindeyim.Bir yandan da sadelik tarafındayım.Dediğim gibi duruma göre istekler doğrultusunda yolunuzu çizeceksinizdir.

Başarılar kolay gelsin.

*

1. 16

2. 4

Yorumunuz için teşekkür ederim. İşte çok fazla konu içine giremiyorum. İyi bir smf kullanıcısıyım ama o kadar. Keşke kendim de birşeyler katacak olsam.

Kullanıcıların ihtiyacına göre tabii ki şekillenecektir. Benim de vermek istediğim şekiller var. Türkiye'de umarım bu konuda iyi bir noktada oluruz. Hepimiz için gelecek aslında...

Neyse teşekkürler...

*

1. 3,094

2. 585

3. 982
tema seçiminiz güzel ben beğendim neyse başarılar

MENU ×