Metro Tema Satılık Premium Tema İlgilenenlere Duyurulur Arkadaşlar

Başlatan kurnaz, 17 Eki 2015 20:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Merhaba arkadaşlar temamı ben 15 dolara smftrics den satın almıstım ve satıyorum tema premium temadır.Demosunu Altta Link olarak verdim.Bir inceleyin paypal üzerinden satıcagım temayı. Satmamdaki amac satın alarak ettiğim zararı kapatmak cünkü smf 2 yi bıraktım artık xenforo ya başladıgım icin temamı satıyorum teşekkürler iyi günler.

Temanın olduğu Adress:
Tıklayın
Temanın Demosu İçin Buraya Tıklayın

*

1. 1,131

2. 105

3. 331
İyi satışlar

- Ama biraz daha bilgi eklemeniz lazım temayı alan üye adresi vb.. veya onlardan belli bir bilgi yoksa diğer türlü güvence söz konusu olmaz.

- Kısacası sizi suçlama gibi düşünmeyin ama warez temayı aldım diyip satmaya kalkan olabilir bu yolu kapatmamız lazım.

Anlayışınız için Teşekkürler.

1. 632

2. 251
güzel yazmıssın kardesim yanlıs anlamıyorumda ben smf yi bıraktım 15 dolar verip temayı aldım temayı heraldi  1 kişide olsa satmaya hakkım vardır diye düsünüyorum cünkü smf kullanmıyorum artık bıktım smf ve sorunlarından oyüzden elimde kaldı tema bari degerlendirim dedim diye güvenmek istemeyen almasın ben Elhamdurillahi Müslümanım ve net ortamında cok kişi dolandırıldıgı icin bende paypaldan parayı göndermiyene tabikide vermem temayı niye verim güvenen olursa veririm ha baktım satılmıyor cok cok birtanede smf site acarım orada kullanırım yapacak bişi yok ^^

1. 632

2. 251

tema çok güzel hayırlı satışlar..

MENU ×