Hosting Değişikliği Sonrası Hata

Başlatan paylasimlarimiz, 16 Ekm 2015 01:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

merhabalar yurt dışına çıkmam gerektiği sırada sunucumun günü dolduğundan hizmetim kapatılmış bana da cpanel yedeği gönderilmiş yeni bir sunucu aldım ve taşıdım fakat bazı hatalara denk geldim ve smf ile alakalı nerede ise bildiğim herşeyi unutmuşum sorunu resimli olarak ekliyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

http://prntscr.com/8rqzyo

*

1. 277

2. 41

3. 17
Bence yeni hostinge smfyi kur ardınan yedeğini ftp den at . Bu arada phpmyadmin den de database i import edince sorun kalmaz .

1. 632

2. 251
Veri tabanında smf_settings mevcut değil diyor.Veri tabanını düzgün yükledin mi ve hata verdi mi? Vermediyse veri tabanında oluşturduğun kullanıcıya tüm yetkileri ver. Veri tabanı ile kullanıcıyı birbirine ekle.

*

1. 1,193

2. 120

3. 399

veritabanı eksik malesef sql yedegını dbye duzgun yuklendıgıne emin olun eğer duzgun yuklendıkten sonra anlayabılmen ıcın db boyutuna bakın en altta mib kısmına yazar veya en son tablo adı smf_topics olması gerekıyor ona bakarak tam yuklenmıs olabılır ama olmama ıhtımalıde var

sonrasında ayarlari onar php dosyasını kullanın bazı hostınglerde dızın farklılıgı olabilir