SMF 2.x.x Kayan Resim

Başlatan kurnaz, 04 Eki 2015 22:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

merhaba arkadaşlar yahu yardım istiyorum siteme profilimden gire bilirsiniz reklam olmasın diye yazmıyorum buraya ve siteme bu konudaki gibi yapmak istiyorum resimleri yaptım baktım ki birde ne görim ek yok :S SMF 2 Kayan Resim Konusu ben bu konudaki eklentiyi kurmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler iyi günler lütfen yardımcı olun ve üstelik yardımcı olana benim 15 dolara satın aldıgım özel premium temamıda paylasa bilirim belki ;) oda benim kararım kesin birşey söylemiyorum sadece belki diyorum.

premium temam suanki kullandıgım temadır teşekkürler

1. 632

2. 251
Windows 8 teması güzel olmuş. Kardeşim hayırlı olsun.  Buyur kardeşim. 2.0 kullansaydım temanı alırdım malesef 2.1 deyim ayrıca konu yanlış yerde ben ekte dosyayı ekledim dua et bende yedekte varmış.

1. 632

2. 251
teşekkür ederim aslında ya yeni konu acalım yada o konuda paylasalım bunu güzel eklenti kendi sitemdede anlatımını yapıp paylasıcagım ayrıca güzel kardesim güzel insan güzel kardesim keske yaza bilsem eskisi gibi yok ama yazamadıgım icin görselide güzel oldugu icin 2 kullanıyorum yoksa 1.8 kullanmak istiyorum temalar yine güzel bolca ieş yarar kod falan var ^^ inş bu kod benim temada calısır pek sanmıyorum ama calısmazsa yapacak bişi yok

*

1. 3,096

2. 585

3. 985

konuyu smf 2.0 soru ve sorunlarınız kısmına aldım

MENU ×