Smfinfo.php

Başlatan snrj, 30 Eyl 2015 21:23

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

  1. 3,078

  2. 584

  3. 964

smfinfo.php kullanımı için ayrıntılı bilgi:

Smfinfo.php SMF KURULUMU esnasındaki ilgili bilgilerin okunmasını saglayan bir aractır Smfinfo.php forumdaki herhangi bir ayarı degistirmez.

Neden smfinfo.php kullanmalıyım ?
Smfinfo.php admin yada yetki verilmiş kişinin ayarları, server bilgisini, istatistikleri herhangi bir admin girişine gerek olmadan görmesini saglar.Smfinfo.php herhangi bir degisikligin kendisi uzerinden yapılmasına izin vermez.

Smfinfo.php 'yi nasıl kullanırım ?
Ayarları onar aracımızı kullanan birisi bunu da aynı sürece benzer oldugu icin kullanabilir. Smfinfo.php forumun index.php sayfasını iceren dizinine konur.Yuklendikten sonra, Smfinfo.php yu gözlemlemek icin browser kullanmanız gerekir.Eger administrator iseniz. Scriptin size sagladıgı bilgileri kolaylıkla görebilirsiniz. Lütfen şifreyi en uste not edin. "regenerate" buttonunu kullanarak şifreyi değiştirebilirsiniz.Sizden bilgiyi isteyene basitce script sayfasının linkini ve sifresini vermeniz yeterli olacak. Eger administrator degilseniz, bir şifre sorgusu göreceksiniz. Eğer script için size şifre verilmişse , sifreyi girer ve scriptin sagladıgı bilgileri görürsünüz. Eger şifreniz yoksa, şifre isteyin yada geçici bir admin girişi rica edin.

Smfinfo.php yi ne zaman kullanmalıyım ?
Smfinfo.php yu smf destek ekibi yada smf sitesinden herhangi birinden destek istediginiz zaman kullanın. Bu script o aralıkta size yardım edecek olanlara vermeniz gereken bilgiler
için harcanan zamanı kurtaracaktır.

Smfinfo.php tamamen kullanılması güvenli bir script midir ?
Açıklandığı gibi Smfinfo.php sadece okunabilir. Kuruluma mudahele ettirecek herhangi bir izni yoktur.

Smfinfo.php yu nerden alabilirim ?

Download http://smf.konusal.com/index.php?action=downloads;sa=view;down=28

kaynak


MENU ×