Simple Ads 1.0.1 SMF 2.1 Uyarlaması (Çok kullanışlı Reklam Modu)

Başlatan TurkJoystick, 29 Eyl 2015 18:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. 632

2. 251

Kullandıkça öğrenirsiniz kullanımı oldukça basittir. Reklamı ayarlarken gruplara göstermeyi ayarlamayı unutmayın yoksa reklamlar görünmeyebilir. Çok kullanışlı moddur yakın zamanda Türkçeye çevireceğim.

http://www.techno-haber.net/forum/

Demo üyelik:
K. Adı: demo
Şifre: demo
Üyeliğin bir yetkisi yok ama gene de üyenin gözünden falan görmek isterseniz. :D
Sorunuz ya da sorununuz olursa destek veririm.
Düzenleme:
Konu Güncellendi, ekten Türkçe paket ile birlikte modifikasyonu indirebilirsiniz. Modifikasyonu kurduğunuzda forumun varsayılan dilinde çalışacaktır.

Not: Mobil görünüm açısından adsense otomatik boyutlu reklamlarını öneririz. Anlatım eke eklenmiştir. Resim sırası: ayarlar1.png, ayarlar2.png, ayarlar3.png

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 29 Eyl 2015 18:55güzel paylaşım eline sağlık
Sağol hocam :) Türkçe çevirisini de yapıyorum onu da paylaşacağım.

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001

elinize sağlık
ben dil dosyalarını ayrı paket yapın demiştim siz direk pakete ilave etmişsiniz olsun böylede güzel :D

1. 632

2. 251
keşke ayarlarını nereden yapıldığınıda yazsaydınız. Nasıl reklam ekleyeceğiz.

1. 632

2. 251
Ekte anlattım resimlerle hocam. :) Sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin. Umarım işinize yarar.

Not: Otomatik boyutlu reklamları kullanmanız mobil görünüm açısından daha iyi olur. @ASiLKaN[HGWTR]

Resim sırası: ayarlar1.png, ayarlar2.png, Adsız.png

1. 632

2. 251
Merhaba ben simpleads kurdum.Smf'ye olduğum için içerik şablonlarının nasıl kullanılacağını bilmiyorum.Bu konuyla ilgili yardımcı olurmusunuz.Daha açıklayıcı olursa yararlı olacağını düşünüyorum.

Örnek
Kod nereye eklenecek?

windowsbg+no_title
<div class="windowbg">
<span class="topslice"><span></span></span>
<div class="content">
{Content}
</div>
<span class="botslice"><span></span></span>
</div>

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001

bu modu daha önce kurup denemedim ama konuya eklenen resimlerde gösterilmiş

içerik kısmına ekliyeceksiniz kodları

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 11 Mar 2016 16:05bu modu daha önce kurup denemedim ama konuya eklenen resimlerde gösterilmiş

içerik kısmına ekliyeceksiniz kodları

Resimdekiler kodların reklamın eklenmemiş halidir.İçerik şablonunu seçtiğiniz zaman kodlar çıkıyor.Siliyorum kodu yapıştırıyorum açılmıyor kardeşim anlamış değilim açıkcası

*

1. 3,108

2. 587

3. 1001
sorunun ne olduğunu incelemek için locale kurdum herhangi bir sorun gözükmüyor aslında modda ama
atlamış olma ihitmaline karşı ekledikten sonra sadece anasayfa ya bakıyorsanız gözükmemesi normal ayarlardan board index seçmeniz lazım resimleride ekleyim size daha fazla yardımcı olacaktır umarım

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: snrj - 11 Mar 2016 22:03sorunun ne olduğunu incelemek için locale kurdum herhangi bir sorun gözükmüyor aslında modda ama
atlamış olma ihitmaline karşı ekledikten sonra sadece anasayfa ya bakıyorsanız gözükmemesi normal ayarlardan board index seçmeniz lazım resimleride ekleyim size daha fazla yardımcı olacaktır umarım

Okuldan dolayı bayadır forumda yoktum bayadır cevap veremedim. O kısımı seçmeseniz de olur, orası reklamın çerçevesidir. Kod yerleşimi Snrj hocamın gösterdiği gibi olacak. İyi forumlar, hayırlı günler.

*

1. 19

2. 3
merhaba,
2.0.x içinde uyumlu.
smf add managemen modunu yükledim oda footere link ekliyor

1. 632

2. 251
Alıntı yapılan: reprimond - 10 Haz 2016 22:51merhaba,
2.0.x içinde uyumlu.
smf add managemen modunu yükledim oda footere link ekliyor
2.0.x için uyumlu Simple Ads'ı tavsiye ederim.

MENU ×