İletileri Göster

Bu sayfada bu üye tarafından gönderilen iletileri görebilirsiniz. Unutmayın, sadece size izin verilen bölümlerdeki iletileri görebilirsiniz.

Mesajlar - cynylmz_07

1
Kusura bakmayın. Haklısınız.
Bu seferde giriş yaparken şöyle bir hata alıyorum.
"Hata Meydana Geldi!
Verilen adres doğrulanamıyor. Lütfen geri gidin ve tekrar deneyiniz"

Reis bu hatayı mobilden giriş yaparken veriyor. İkinci kere denediğim zaman girebiliyorum ancak. Pcden direk giriyor anlamadım olayı.
2
Usta çok teşekkür ederim, halloldu ancak yeni bir sorun var. Ana sayfadaki hızlı giriş bölümüden giriş yapmaya çalıştığımda ''İletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyin.'' diye bir hata mesajıyla karşılaşıyorum. Ama giriş yap sayfasından girdiğim zaman foruma girebiliyorum, nasıl çözebiliriz bunu. Linkte verdiğim Catalysm temasında bu sorun. Smf sürümüm en son sürüm 2.0.15
3
Anladım kardeşim konu başlığını kaldırmadan da halledemiyoruz sanırsam. Tema yapımcısına ulaşmak ve cevap almak uzun iş dedim başka bir temaya geçtim. Yanlız bu temada bazı problemler var bir bakarsan sevinirim.
Bu temayı kurdum. Aşağıdaki gibi problemler var temada. Titlebg diğer çerçevelerde gözükmüyor nasıl çözebiliriz?

Kimler Çevrimiçi bölümü

Forum istatistikleri bölümü

2. Birde arkaplan mobilde aşağıya doğru boş olarak gözüküyor, yani resim doğal olarak bir yerde bitiyor. Bunu düzeltme gibi bir şansımız var mıdır? Yoruyorum seni kardeşim şimdiden çok sağol.
4
Baktım reis var. Dediğin gibi yaptım defaultun displayini attım temaya gözüktü ama bu seferde temanın şekli şemali kaydı. Ben kullandığım temanın displayini eke koydum sen bir bakarsan sevinirim. Bir yerde yanlış bir şey var ama nerede?
5
Arkadaşlar ben gelişmiş profil alanlarından çeşitli profil alanları oluşturarak hepsini imzanın üzerinde gösterdim ve konu gönderiminde gösteri de işaretleyerek alanı aktif kıldım. Profilden bilgileri giriyorum, bir kaç mesajdan sonra profil alanları imzanın üzerinden kendi kendine kayboluyor. Giriyorum profilde yazıyor. Ayarlara da batım aktif gözüküyor ve hala konu gönderiminde göster işaretli. Neden yapıyor olabilir?
Kullandığı tema: https://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2921
6
Bunu kurduktan sonra profile girdikten sonraki nerden kısmı iki kere çıkıyor alt alta neden olabilir?
7
Arkadaşlar üye ranklarını yani rütbe resimlerini konu gönderiminde gördüğümüz gibi Profilimize girdiğimiz zaman avatarın hemen üstünde görmemizi sağlayacak bir mod var mı?
8
Çeşitli / Ynt: Team Page
24 Ksm 2018 16:35
Son olarak bir şey sorucam kusura bakmayın üye ranklarını (rütbe resimlerini) gösterdiğim zaman sağa dayalı olarak gösteriyor, nasıl sola çekebiliriz?
9
Çeşitli / Ynt: Team Page
24 Ksm 2018 01:08
Sağol reis sende olmasan. Bir şey daha sorucam bu mod ile ilgili. Modu kurdum ettim grupları gösterdim personel listesi şeklinde ama nickin yanında kişisel başlıkları da gösteriyor. Benim kişisel başlığımda bbc kodları var doğal olarak listede kod olarak gözüküyor. Çirkin bir görüntü oluyor. Ayarlarından baktım kaldırma seçeneği yok, kişisel başlığı gösterme olayını nasıl kaldırabiliriz?
10
Çeşitli / Ynt: Team Page
23 Ksm 2018 17:52
Reis bunun Türkçe dil dosyalarını paylaşabilir misin? Kendim çevirdim yazılar bozuk çıktı. Orjinal dil dosyasını teampage.turkish olarak kaydettim gene olmadı. Elinde varsa paylaşırsan sevinirim dostum. utf8 kullanmıyorum bilgine.
11
Çeşitli / Ynt: smf Personal listesi
28 Ağu 2018 05:01
Dostum peki menüdeki personel listesi yazısını nerden kaldırabiliriz?
12
Arkadaşlar 2.0 smf kullanıyorum. Profil için herhangi bir gelişmiş profil kurmadım. Ancak facedeki gibi bir kapak fotosu eklemek istiyorum profile. Bu mümkün müdür. Varsa eğer yardımcı olabilir misiniz? Aşağıdaki resim örnektir, kaynağını ben de bulamadım.

13
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=192 arkadaşlar şu modun Türkçesini arıyorum malesef hiç bir yerde yok. Bi kaç sitede manuel olarak Türkçeleştirme anlatılmış ama konu baya eski o yüzden belirtilen dosyalar bulunamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
14
Display ve index.css yi ekledim (benim temanın index.css ismi bu şekilde.)
Bu da kullandığım profil http://smf.konusal.com/index.php?topic=1514.msg7082#msg7082
15
Arkadaşlar bu sitenin ileti,konu ve beğenisini tek çerçeve içinde toplamanız çok hoşuma gitti. Bende kurulu olan hazır ki profil alanını bozmadan ileti ve teşekkür kısmını extradan bi de konu bölümü gelicek aynı sizin sitedeki gibi resimde belirttiğim yere nasıl alabiliriz? Yada mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.