16 Nis 2021 02:19 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Sitemiz Smf 2.1 ve Smf 2.0 sürümleri için Destek ve Tema paylaşım forumudur


Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Ghost

1
@snrj Hocam mobil için bir düzenleme yapabilir miyiz.
2
 Şubat ayında kurmuş olduğum forum sitesini kasım ayında kurduğum başka bir forumun yedeklerini kullanarak açım. Google forumu indexlerken konu başlıklarını değil öncelikli olarak bölüm başlıklarını indexliyor. Aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi konu başlığını aradığımda konun bulunduğu bölüm çıkıyor karşıma. Bölümlerin indexleniyor olması google ın forumu indexlediğini gösteriyor aslında ama nedense konulardan önce bölümleri indexliyor. Google ın aksine yandex ise foruma deli gibi uğruyor ve neredeyse konular anlık indexleniyor. Google acaba eski forumla aynı içerğe sahip olduğu için konuları görmezden mi geliyor. Birde konu arama motorundan baktığımda konu başlıklarının altında konunun içeriğini değil konuyu kimin başlattığını vs. gösteriyordu, bunu engellemek için eski bir mod olan seohhyi kullandım faydası olabilir mi şimdilik bilmiyorum.

Belki bir beyin fırtınası ile smf içinde güzel bir kaç değişiklik bulabiliriz diye bu konuyu açayım dedim.

Bu bölümdeki eklentileri göremezsiniz.

Bu bölümdeki eklentileri göremezsiniz.
3
Teşekkür ederim Fatih, uzun bir aradan sonra yeniden bir başlangıç oldu ama güzel oldu gibi. Her zaman söylüyorum seninde güzel katkıların olacak smf ye. Farklı bir bakış açın var :D
4
😂 yönetim>> temel >> paket yönetimi >> paket yükle den zip olarak yüklüyoruz. Buradan sana destek vereceğim aklıma gelmezdi 😂
5
Bölümlerin üstüne imleçi tutuğunuzda linkin sonundaki rakam ya da bölüm düzenleye girin. Düzenleyi tıkladığınızda açılan sayfanın adresinin sonundaki rakam.
6
Çeşitli / Ynt: smf 2.1 sitemap
04 Nis 2021 23:01
Flood yapmak gibi olacak ama @snrj hocam aklımda birşey var, faydalı olurmu sormak istedim. sitemap;xml sayfasında üstte yeni açılan bölümler, altında son açılan konular yukarıdan aşağıya doğru sıralanıyor. Aklımda üste konuları alıp bölümleri alta almayı düşünüyorum. Konuların indexlenmesine faydası olur mu?
7
Smf ye belki aşina olduğum için daha çok seviyorum ama xenforo şu aralar kullanım kolaylığı olarak daha hoşuma gitmeye başladı. Paneli falan gerçekten kullanışlı.
8
Teşekkür ediyorum.
9
Değişiklik yaptığınız üyenin, konusunu düzenleme ya da silme yetkisi var mı?
10
Hocam bazen çerezler nedeni ile olabiliyor. Özellikle 2.0.x de bende yaşıyordum. Yaptığınız değişiklerden sonra çerezleri temizleyin olmadı farklı tarayıcılardan kontrol edin.
11
Hasan abiyi çok eskilerden tanırım, çok güzel çalışmaları oldu SMF üzerine. Kendi forumuda zaten ne kadar farklı çalışmaları olduğunun bir örneğidir.
12
Site Adı:Genel Forum Sitesi - ForumSever

Site Adresi :https://www.forumsever.com/

Sitenin kullandığı altyapı :SMF

Açıldığı Tarih:21 Şubat 2021 ama farklı bir forumun yedeği üzerinden çalıştığım için konular eski görünüyor. Alan adı sorgulandığında yeni olduğu görünecektir.

Site İçeriği & Amacı : Genel forum sitesi forumsever seyahat, turizm, tarih, arkeoloji ve doğa sporları konularının yer aldığı, eğlencenin sonuna kadar yaşandığı Türkiye'nin en güncel genel forum sitesi.

Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Aslında alan adı hoşuma gittiği için aldım ve yesilpusla.com 'a kuracağım modları burada denerim diyedüşünmüştüm ama sonra arama motorlarında genel forum sitesi şeklinde ki aramalarda üst sıralarda çıkabilecek şekilde çalıştım üzerinde. Aktif bir forum değil ve bende çok zaman ayıramıyorum ama şuan için sıralaması güzel gibi.
13
Alıntı yapılan: snrj - 30 Kas 2020 01:26ikisi aynı mod zaten şu konuda belirtmiştik :D https://smf.konusal.com/index.php?topic=20.0

Okumamanın zararları o zaman :D
14
Ben bunu kullanıyorum ama kıyaslama yapılırsa hangisi daha iyi bilmiyorum.

https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=755
15
konuyu düzenlendi @snrj
Yayın hayatınızda başarılar

MENU ×