İletileri Göster

Bu sayfada bu üye tarafından gönderilen iletileri görebilirsiniz. Unutmayın, sadece size izin verilen bölümlerdeki iletileri görebilirsiniz.

Konular - tunaisgoren

1
arkadaşlar selamlar ,

yeni bir temaya geçtim fakat konu içerisinde yazılan yazıda alıntı yaptığımda yukarıda YÜKLENİYOR şeklinde kalıyor ve alıntıyı boş çıkarıyor bir türlü çözemedim nedir bunun sorunu yardıma ihtiyacım var :(

2
Selamlar,

Siteme facebook ile login olma eklentisi yaptım . facebook developerdan kayıt oldm app id user id falan hepsini aldım.. smfdeki kontrol paneline hepsini kaydettim buraya kadar sorun yok. Ancak facebook ile bağlan deyince hata mesajı veriyor tıkandım kaldım konu ile ilgili bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim@snrj @CeeMoo
3
Şuanda kullandığım temada seslenme modülü çalışmıyor. Kullandığım temadayken modülü sildim kaldırdım tekrar kurdum ancak çözüm olmadı . Nasıl çalıştırabilirim ?
4
Selamlar,

Şuanda forumumda Red Shadow temasını kullanıyorum ve eklemiş olduğum alıntı seçimi modülü çalışmıyor.  alıntı yapacağım yeri seçip alıntı seçimi diyince  NULL olarak çıkıyor nasıl düzeltebilirim ?

@snrj @CeeMoo
5
Selamlar ,

Forumda arama yaptım ama bulamadım sitemdeki hızlı yanıt bölümüne smiley ve editor eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?
6
Smf Siteleriniz / VagclubTR.com
28 Oca 2017 22:19
Domain başında yer alan Vag , Volkswagen AG nin kısaltması .. Sitemin amacı volkswagen bünyesindeki markaların (audi , vw , seat , skoda ) Sorunları , Çözümleri ve kullanıcıların yaptığı donanım eklentilerinin konuşulduğu ortak forum platformu.

Bunun yanında diğer araç marka modelleri içinde konular yaptım herkesi beklerim :)  8)
7
Konu / tapatalk eklenti sorunu
17 Oca 2017 14:28
selamlar

tapatalk eklentisini smf ye kurdum. tapatalktan üye oldum ancak tapatalk modulu bulunamadı diye hata alıyorum nasıl çözebilirim ?

8
HErkese merhaba

Smf 2.0.13 versiyon kullanıyorum bir sorunum var çözemedim belki ufak bir ayarı vardır .

Açılan konuya cevap yazdığımda konudan atıyor. Ben cevap yazdıktan sonra tekrar konu içinde kalmasını istiyorum sayfanın nasıl yapabilirim ? her üye özel ayar yapamaz mesela . Cevap yazdılığı gibi konuya geri dönsün konu dışına atmasın şimdiden teşekkürler

@CeeMoo @snrj