Menü

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

İletileri Göster Menü

Mesajlar - KeReM @

#1
Nasıl bir meta tag ekleyeceksiniz bilmiyorum ama optimus modu işinizi görür diye düşünüyorum.
#2
Default temayı tekrar FTP den atın.
#3
Güzel bir alan adı, bizim erkekler bayanlar kadar aktif olmuyor ama kaliteli paylaşımlar İle güzel yerlere geleceğine eminim. Hayırlı olsun.
#4
Güzel bir modmuş, belki her bölüm İçin gereksiz olabilir ama soru cevap ya da destek konularının olduğu bölümlerde çok kullanışlı olur.
#5
Sevindim, keyifli forumlarınız olsun. Naçizane bir tavsiye vereyim eğer smfye yeni başlıyorsanız modları manuel kurmayı deneyin. Hangi dosyanın ne işe yaradığınıda çözmenize yardımcı olur.
#6
Ektekini indirip denermisin hocam, sonucu yazarsan sevinirim.
#7
Simplecolorizer ya da membercolorlink i kurarken ne hatası veriyor. İşinize yarayacak olan bu iki moddan biri.
#8
Hocam defaul temanızda bir problem göremedim. Tekrar bir inceleyin isterseniz.
#9
Hocam sizinki biraz temanız İle alakalı sanırım. Elinizde ki tema 2.1 e güncellenmemiş olabilir.
#10
Şu modu bir inceleyin. Sanırım işinizi görecektir.

https://custom.simplemachines.org/index.php?mod=4325
#11
Alıntı yapılan: winstroy - 26 Nis 2022 15:28hocam teşekkür ederim noindexi kaldırın demişsiniz. o nedir nerden kaldırmam gerekiyor.

Hocam temanızın index.template.php dosyasında aşağıdaki kodu silin. Şahsen kendi forumumda sildikten sonra fayda görmeye başladım.

// Please don't index these Mr Robot.
if (!empty($context['robot_no_index']))
echo '
<meta name="robots" content="noindex" />';
#12
Merhabalar, indexlenmex bazen zaman alabiliyor öncelikli olarak günlük konu eklemenize devam edin, forumun güncel olmadı önemli. Site haritanızı Google search console a ekleyin, noindex i kaldırın. Aşağıdaki konuyuda inceleyin işinize yarayacak bir konu. Kafanıza takılan bişey olursa yazın dilim döndüğünce cevaplamaya çalışırım.

https://smf.konusal.com/index.php?topic=222.0
#13
Merhaba, resmî sitedende kontrol ettiğim kadarı İle bu mod 2.1.x i desteklemiyor ve 2.1 için alternatif başka bir modda bulamadım. Eğer forumunuz 2.0.x se bir şekilde kurulabilir, fakat sürümünüz 2.1 ise kurulum yapmanızı tavsiye etmem.
#14
Daha önce görmüştüm ama çok dikkatimi çekmemişti, r10 karşılaştığım bir konudan başladım.  Bir arkadaşımın panelinde de (xen) API sekmesini gördüm, hem wp hemde xen kullanıcılarının da kullandığını görünce araştırmaya değer dedim. 
#15
Üstadlar ben şimdi şu dizine ekleme api si smfde nasıl çalışır ona merak sardım ama yarım yamalak İngilizcem ile işin içinden çıkamadım. Bilginiz varsa ya da aşağıda kaynak olduğunu düşündüğüm bağlantılardan çözümü bulabilirsek sanırım işimize yarar. İşe yarar bişey diye düşünüyorum çünkü wp ve xenforo kullanıcılarında bunu görüyorum.

https://simplemachines.org/community/index.php?topic=453008.0

https://simplemachines.org/community/index.php?topic=458832.0

MENU ×