Menü

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

İletileri Göster Menü

Konular - MertTs

#1
Belirli bir gruptaki üyelerin isimlerini renklendirmek ve kalınlaştırmak istiyorum. SimpleColorizer, MemberColor vb. eklentileri kuramadım SMF sürümüm 2.0.18 biraz araştırmadan sonra birşey buldum fakat buda sadece çevrimiçi üyeler kısmında rengini değiştirip kalınlaştırdı benim istediğim forum genelinde üyenin isminin renkli ve kalın olması.
#2
Yurtiçi/Yurtdışı farketmez, ucuza nasıl .org domain alabilirim?
#3
Forumumdaki konu başlıkları, konu içerikleri gibi yerlerde türkçe harf sıkıntısı yaşıyorum örneğin Grafik Tasarım yazması gereken yerde Grafik Tasar?m yazıyor. UTF-8 bulunan ve bulunmayan türkçe dilleri denedim fakat gene aynı sonuç, düzelmedi. nasıl çözebilirim?
#4
Farklı bir siteye geçiş yapıp smf kurdum. Elimdeki db dosyasını kurmak istiyorum internetten biraz araştırdığım zaman veritabani_geri_yukle.php diye bir dosya ile yapılabildiğini gördüm fakat siteadresi.com/veritabani_geri_yukle.php şeklinde girdiğim zaman dosyayı bulamıyor. Bu dosyayı ftpye atmam gerekiyorsa bu dosyayı bana gönderirmisiniz.
#5
elinde bu beğeni modundan olan varsa atabilirmi?
#6
Eski sitemde Pretty URLs kurulu idi aynı yedek ile yeni siteye geçiş yaptım fakat https://siteadresi.com/duyurular/ şeklinde duyurular kısmına girdiğimde hata sayfası veriyor böyle bir sayfayı bulamıyor aynı şekilde girişte yapamıyorum nasıl çözebilirim? kendi fikrimce Pretty URLs modunu başlatmam gerekiyor ancak giriş yapamadığım için başlatamıyorum.
#7
SMF 2.0.18 sürümü için konu/ileti beğeni modu arıyorum yardımcı olurmusunuz
#8
Sitemin en alt kısmında bulunan SMF 2.0.18 | SMF © 2020, Simple Machines
Designed with  by SychO
yazısını kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim ve bir sakıncası varmı
Kullandığım tema : Sunrise
#9
H1 ayarlaması yaparken yanlışlıkla resim butonunu kaldırmışım bu butonu kaldırıp yerine resim butonunu nasıl getirebilirim ? :)
#10
Çeşitli / Forum geneline şarkı ekleme
29 Mayıs 2021 12:38
foruma şarkı eklemek istiyorum tüm sayfalarda loop olarak çalacak yardımcı olurmusunuz
#11
Eski iletileri silme ve aktif olmayan üyeleri silme özelliklerini kapatmak istiyorum gün sayısını 0 fln yapmayı denedim fakat sayfayı yenileyince eski haline dönüyor bu eski iletileri silme ve aktif olmayan üyeleri silme işlemlerini nasıl kaldırabilirim ? (2.0.18)

#12
Arkadaşlar forumumdaki üyeler,konular,kategoriler vs. forumu olduğu gibi komple başka bir domain/hosting e taşımak istiyorum a dan z ye herşeyini anlatabilecek bi arkadaş varmı şimdiden teşekkür ederim (forumu yeni siteye aktarmasını göstermesini istiyorum site ve domain hazır)
#13
SMF KULLANICI YARDIMI kısmını(butonu) silmek istiyorum yardımcı olurmusunuz (index.php?action=help)
#14
smf'i kurarken DB ismi hata veriyor oluşturmadığım için kendi kurması gerekmiyormu ?
https://www.resimyukle.link/img/JuFdh.png

MENU ×