25 Mar 2023 10:01 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Sitemiz Smf 2.1 ve Smf 2.0 sürümleri için Destek ve Tema paylaşım forumudur


Menü

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

İletileri Göster Menü

Mesajlar - MertTs

#1
Hocam grup rengi değiştiği zaman üye rengide değişiyor benim istediğim gene forum genelinde üye ismi gruba göre renkli fakat konu içlerinde grup rengi ve üye ismi alt alta olduğu için çok renkli duruyor konu içlerinde üyenin rengini standart yapma şansımız varmıdır?

Şuan forumda bulunan bu şekilde


Benim istediğimde bu
#2
Alıntı yapılan: KeReM @ - 09 Mayıs 2022 22:04Sevindim, keyifli forumlarınız olsun. Naçizane bir tavsiye vereyim eğer smfye yeni başlıyorsanız modları manuel kurmayı deneyin. Hangi dosyanın ne işe yaradığınıda çözmenize yardımcı olur.
Teşekkür ederim..
#3
Alıntı yapılan: KeReM @ - 09 Mayıs 2022 21:48Ektekini indirip denermisin hocam, sonucu yazarsan sevinirim.
Çok teşekkür ederim hocam, sorun çözüldü..
#4
Alıntı yapılan: KeReM @ - 08 Mayıs 2022 04:01Simplecolorizer ya da membercolorlink i kurarken ne hatası veriyor. İşinize yarayacak olan bu iki moddan biri.
sürüm yetersiz ve sürüm emülasyonu işe yaramadı. v0.19 kullanıyorum.
#6
Alıntı yapılan: snrj - 03 Mayıs 2022 22:42https://smf.konusal.com/index.php?topic=510.msg1307#msg1307
hocam zaten özellikle belirttim sadece çevrimiçi üyeler kısmında oluyor fakat ben üyenin renginin forum genelinde değişmesini istiyorum. mesela konu açtığında vs. konu içerisindede üye renginin farklı olması
#7
Belirli bir gruptaki üyelerin isimlerini renklendirmek ve kalınlaştırmak istiyorum. SimpleColorizer, MemberColor vb. eklentileri kuramadım SMF sürümüm 2.0.18 biraz araştırmadan sonra birşey buldum fakat buda sadece çevrimiçi üyeler kısmında rengini değiştirip kalınlaştırdı benim istediğim forum genelinde üyenin isminin renkli ve kalın olması.
#8
Yurtiçi/Yurtdışı farketmez, ucuza nasıl .org domain alabilirim?
#9
fikir aranıyor güncel++
#10
ne önerirsin bunu düzeltmem için? kendimce XenForo geçmeyi düşünüyorum fakat geçiş için yöntem bulamadım, bulsam bile bu sorun düzelirmi emin değilim.
#11
veritabanına utf8'i nasıl ekleyebilirim? yardımcı olurmusun.
#12
Forumumdaki konu başlıkları, konu içerikleri gibi yerlerde türkçe harf sıkıntısı yaşıyorum örneğin Grafik Tasarım yazması gereken yerde Grafik Tasar?m yazıyor. UTF-8 bulunan ve bulunmayan türkçe dilleri denedim fakat gene aynı sonuç, düzelmedi. nasıl çözebilirim?
#13
Farklı bir siteye geçiş yapıp smf kurdum. Elimdeki db dosyasını kurmak istiyorum internetten biraz araştırdığım zaman veritabani_geri_yukle.php diye bir dosya ile yapılabildiğini gördüm fakat siteadresi.com/veritabani_geri_yukle.php şeklinde girdiğim zaman dosyayı bulamıyor. Bu dosyayı ftpye atmam gerekiyorsa bu dosyayı bana gönderirmisiniz.
#14
hocam discord kullanıyorsanız oradan iletişime geçmemiz mümkünmü çok farklı sorunlar var. server bilgilerini vs. sizle paylaşabilirim discord üzerinden.
#15
smfg5_pretty_urls_cache şeklinde pretty_urls içeren tablolar var bunları silsem sorun düzelirmi?

MENU ×