Üst Kısımda Giriş Yap Kısmı Gözükmüyor

Başlatan BlackCat, 06 Ara 2020 12:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

1. 19

2. 6

3. 3

Forum sistemini komple kaldırdım tekrar yükledim (Veritabanına dokunmadım) fakat tek sorun üstte hoşgeldiniz kısmını görememem

Ziyaretçi
 178.233.170.9
 2399a718e476f099393d37031bd03ede
 http://kernelforum.com/?
 /home/u9857170/public_html/Themes/default/index.template.php (Satır 250)  Backtrace information

Hata türü: Genel
Hata iletisiSeç
2: sprintf(): Too few arguments

Hata raporu bu.

Bu da hata veren satır

<li>', sprintf($txt[$context['can_register'] ? 'welcome_guest_register' : 'welcome_guest'], $context['forum_name_html_safe'], $scripturl . '?action=login', 'return reqOverlayDiv(this.href, ' . JavaScriptEscape($txt['login']) . ');', $scripturl . '?action=signup'), '</li>

*

1. 3,126

2. 588

3. 1011
dil dosyalarından yapma ihtimali var son paylaşılan dil dosylarını indirip deneyin

*

1. 19

2. 6

3. 3
Alıntı yapılan: snrj - 06 Ara 2020 20:45dil dosyalarından yapma ihtimali var son paylaşılan dil dosylarını indirip deneyin

dil dosyaları smf 2.1 rc3 turkish dosyaları ki onuda bugün indirip attım

*

1. 3,126

2. 588

3. 1011

dil dosyalarında index.turkish.php de ilgili satır alttaki gibi olacak
// argument(s): $txt['guest_title'], login URL, login JavaScript snippet
$txt['welcome_guest'] = 'Hoşgeldiniz, <strong>%1$s</strong>. Lütfen <a href="%3$s" onclick="%4$s">giriş yapın</a>.';

// argument(s): forum name, login URL, login JavaScript snippet, signup URL
$txt['welcome_guest_register'] = 'Hoşgeldiniz, <strong>%2$s</strong>. Lütfen <a href="%3$s" onclick="%4$s">giriş yapın</a> veya <a href="%5$s">kayıt olun</a>.';

*

1. 19

2. 6

3. 3
Alıntı yapılan: snrj - 06 Ara 2020 21:40dil dosyalarında index.turkish.php de ilgili satır alttaki gibi olacak
// argument(s): $txt['guest_title'], login URL, login JavaScript snippet
$txt['welcome_guest'] = 'Hoşgeldiniz, <strong>%1$s</strong>. Lütfen <a href="%3$s" onclick="%4$s">giriş yapın</a>.';

// argument(s): forum name, login URL, login JavaScript snippet, signup URL
$txt['welcome_guest_register'] = 'Hoşgeldiniz, <strong>%2$s</strong>. Lütfen <a href="%3$s" onclick="%4$s">giriş yapın</a> veya <a href="%5$s">kayıt olun</a>.';

yaptım olmadı. Bende İngilizce dosya ile karşılaştırdım. sadece şu rakamlar farklıydı :)

%5$s %1$s vb...
İngilizce dosyasında ki gibi düzenledim rakamları ve oldu.. Teşekkür ederim herkese yinede

MENU ×