22 Mar 2022 13:56 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Üye kayıt esnasında E-posta adresinizin doğru olduğuna ve Aktivasyon Mailinize bakmayı unutmayın.


İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Konular - MertTs

1
Forumumdaki konu başlıkları, konu içerikleri gibi yerlerde türkçe harf sıkıntısı yaşıyorum örneğin Grafik Tasarım yazması gereken yerde Grafik Tasar?m yazıyor. UTF-8 bulunan ve bulunmayan türkçe dilleri denedim fakat gene aynı sonuç, düzelmedi. nasıl çözebilirim?
2
Farklı bir siteye geçiş yapıp smf kurdum. Elimdeki db dosyasını kurmak istiyorum internetten biraz araştırdığım zaman veritabani_geri_yukle.php diye bir dosya ile yapılabildiğini gördüm fakat siteadresi.com/veritabani_geri_yukle.php şeklinde girdiğim zaman dosyayı bulamıyor. Bu dosyayı ftpye atmam gerekiyorsa bu dosyayı bana gönderirmisiniz.
3
elinde bu beğeni modundan olan varsa atabilirmi?
4
Eski sitemde Pretty URLs kurulu idi aynı yedek ile yeni siteye geçiş yaptım fakat https://siteadresi.com/duyurular/ şeklinde duyurular kısmına girdiğimde hata sayfası veriyor böyle bir sayfayı bulamıyor aynı şekilde girişte yapamıyorum nasıl çözebilirim? kendi fikrimce Pretty URLs modunu başlatmam gerekiyor ancak giriş yapamadığım için başlatamıyorum.
5
SMF 2.0.18 sürümü için konu/ileti beğeni modu arıyorum yardımcı olurmusunuz
6
Sitemin en alt kısmında bulunan SMF 2.0.18 | SMF © 2020, Simple Machines
Designed with  by SychO
yazısını kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim ve bir sakıncası varmı
Kullandığım tema : Sunrise
7
H1 ayarlaması yaparken yanlışlıkla resim butonunu kaldırmışım bu butonu kaldırıp yerine resim butonunu nasıl getirebilirim ? :)
8
Çeşitli / Forum geneline şarkı ekleme
29 Mayıs 2021 12:38
foruma şarkı eklemek istiyorum tüm sayfalarda loop olarak çalacak yardımcı olurmusunuz
9
Eski iletileri silme ve aktif olmayan üyeleri silme özelliklerini kapatmak istiyorum gün sayısını 0 fln yapmayı denedim fakat sayfayı yenileyince eski haline dönüyor bu eski iletileri silme ve aktif olmayan üyeleri silme işlemlerini nasıl kaldırabilirim ? (2.0.18)

10
Arkadaşlar forumumdaki üyeler,konular,kategoriler vs. forumu olduğu gibi komple başka bir domain/hosting e taşımak istiyorum a dan z ye herşeyini anlatabilecek bi arkadaş varmı şimdiden teşekkür ederim (forumu yeni siteye aktarmasını göstermesini istiyorum site ve domain hazır)
11
SMF KULLANICI YARDIMI kısmını(butonu) silmek istiyorum yardımcı olurmusunuz (index.php?action=help)
12
smf'i kurarken DB ismi hata veriyor oluşturmadığım için kendi kurması gerekmiyormu ?
https://www.resimyukle.link/img/JuFdh.png

MENU ×