22 Mar 2022 15:28 Yeni Konu Oluştur

Haberler:

Sitemiz Smf 2.1 ve Smf 2.0 sürümleri için Destek ve Tema paylaşım forumudur


İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Mesajlar - MertTs

1
fikir aranıyor güncel++
2
ne önerirsin bunu düzeltmem için? kendimce XenForo geçmeyi düşünüyorum fakat geçiş için yöntem bulamadım, bulsam bile bu sorun düzelirmi emin değilim.
3
veritabanına utf8'i nasıl ekleyebilirim? yardımcı olurmusun.
4
Forumumdaki konu başlıkları, konu içerikleri gibi yerlerde türkçe harf sıkıntısı yaşıyorum örneğin Grafik Tasarım yazması gereken yerde Grafik Tasar?m yazıyor. UTF-8 bulunan ve bulunmayan türkçe dilleri denedim fakat gene aynı sonuç, düzelmedi. nasıl çözebilirim?
5
Farklı bir siteye geçiş yapıp smf kurdum. Elimdeki db dosyasını kurmak istiyorum internetten biraz araştırdığım zaman veritabani_geri_yukle.php diye bir dosya ile yapılabildiğini gördüm fakat siteadresi.com/veritabani_geri_yukle.php şeklinde girdiğim zaman dosyayı bulamıyor. Bu dosyayı ftpye atmam gerekiyorsa bu dosyayı bana gönderirmisiniz.
6
hocam discord kullanıyorsanız oradan iletişime geçmemiz mümkünmü çok farklı sorunlar var. server bilgilerini vs. sizle paylaşabilirim discord üzerinden.
7
smfg5_pretty_urls_cache şeklinde pretty_urls içeren tablolar var bunları silsem sorun düzelirmi?
8
hocam .htaccess dosyası sorun çıkartmıştı bende cloudflare üzerinden ssl alıp .htaccess dosyasını sildim bir sorun olmadı. bu dediğiniz queryless_urls değerini buldum ama zaten 0
9
elinde bu beğeni modundan olan varsa atabilirmi?
10
Attığın yerdeki kodların tamamını eski haline getirdim fakat bu seferde şöyle bir hata veriyor. sitemin ftp ve db yedeği var smf i tekrar kuracaktım fakat gene aynı şey olucak bu yüzden boşuna yapmadım nasıl çözebilirim ayrıca ayarlarıonar dosyasını denedim bir sonuç vermedi.
11
Eski sitemde Pretty URLs kurulu idi aynı yedek ile yeni siteye geçiş yaptım fakat https://siteadresi.com/duyurular/ şeklinde duyurular kısmına girdiğimde hata sayfası veriyor böyle bir sayfayı bulamıyor aynı şekilde girişte yapamıyorum nasıl çözebilirim? kendi fikrimce Pretty URLs modunu başlatmam gerekiyor ancak giriş yapamadığım için başlatamıyorum.
12
SMF 2.0.18 sürümü için konu/ileti beğeni modu arıyorum yardımcı olurmusunuz
14
Sitemin en alt kısmında bulunan SMF 2.0.18 | SMF © 2020, Simple Machines
Designed with  by SychO
yazısını kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim ve bir sakıncası varmı
Kullandığım tema : Sunrise
15
Subs-Editor.php dosyasını atabilecek varmı image kısmını bulup kendiminkini düzelteyim ?

MENU ×