smf 2.1 beta 1 EzPortal

Başlatan snrj, 11 Oca 2015 16:01

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snrj

smf 2.1 beta 1 çıktıktan sonra bazı modlarda smf 2.1 beta1 için modları güncelliyor bunlardan biride  EzPortal modu vbgamer45 tarafından geliştirilen güzel bir portal modudur

oluşturabileceğiniz blocklar
Including Board News, ShoutBox, Recent Topics, Recent Posts, User infobox, Theme Select, User Online, Poll ezBlock, SMF Gallery ezBlock, SMF Arcade ezBlock, SMF Classifieds EzBlock, SMF Store EzBlock, SMF Links ezBlock, SMF Articles EzBlock, Recent Wepages and SMF Downloads ezBlock, Top Posters, Recent Members, RSS ezBlock, BBC ezBlock, Menu ezBlock, Calendar!

download = http://www.ezportal.com/index.php?action=downloads;sa=view;down=1;

cihancan

Hocam ben smf 2.1RC1 siteme EzPortal kurulumu yaptım. Fakat portal ana sayfasında iken Forum butonuna tıkladığımda forum bir blok şeklinde açılıyor. Simple portalda olduğu gibi foruma basınca portalın kapanıp sadece forumun gözükmesi için bir ayar var mı?
İki gündür uğraşıyorum ayarı bulamadım.

snrj

beta 1 den bu yana modu hiç test etmedim :S
şimdi localhost ta kurup denedim
şu şekilde düzenlenebilir
kısayol(index.php?action=admin;area=ezpblocks;sa=visiblesettings;column=1)
admin panelde>ezportal>ezblock maneger>ezblock>
Left - Edit Column tıklayın sonra açılan sayfada Visible Areas     Update Visible Options tıklayın açılan sayfada All Actions and Boards tıkını kaldırın ve Portal Homepage tıklı şekile getirip kaydetin

aynı şekilde Right -  Edit Column dada üsteki işlemleri yapın
bunun kısayoluda (index.php?action=admin;area=ezpblocks;sa=visiblesettings;column=3)

cihancan

Alıntı yapılan: snrj - 14 Mar 2019 00:27beta 1 den bu yana modu hiç test etmedim :S
şimdi localhost ta kurup denedim
şu şekilde düzenlenebilir
kısayol(index.php?action=admin;area=ezpblocks;sa=visiblesettings;column=1)
admin panelde>ezportal>ezblock maneger>ezblock>
Left - Edit Column tıklayın sonra açılan sayfada Visible Areas     Update Visible Options tıklayın açılan sayfada All Actions and Boards tıkını kaldırın ve Portal Homepage tıklı şekile getirip kaydetin

aynı şekilde Right -  Edit Column dada üsteki işlemleri yapın
bunun kısayoluda (index.php?action=admin;area=ezpblocks;sa=visiblesettings;column=3)

Hocam çok değerli zamanınızı ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Sorun çözülmüştür.