Smf 2.1 beta 3 kurulum türkçe karakter sorunu

Başlatan BöcekBaşı, 10 Oca 2019 00:17

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dokuzharf

Osman, kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdim ( kullanıcı adı Türkçe karakterli.. )

giriş yapayım dedim ama Yanlış şifre diyor :)
hey gidi dünya..

BöcekBaşı

Alıntı yapılan: snrj - 10 Oca 2019 20:24onun sebebi muhtemelen ufak bir hatadan kaynaklı olabilir çünkü smf şifreyi şifrelerken kullanıcı adınıda kodlamanın içine dahil ediyor muhtemelen smf 2.1 de bu kısımı düzeltmeyi atlamışlar githubtan bug bildirimi yapabilirisiniz

şuan kayıt oldum bi yetki verin deneyim
Verdim hocam yetki teşekkürler

BöcekBaşı

Alıntı yapılan: dokuzharf - 10 Oca 2019 20:25Osman, kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdim ( kullanıcı adı Türkçe karakterli.. )

giriş yapayım dedim ama Yanlış şifre diyor :)
Türkçe karakter olmasa da yanlış diyor hocam maksat bilginiz olsun zaten phpmyadminden öğrendim ya şifre değiştirmeyi sorun olmaz artık :)

snrj

evet o kısımda bir hata var github bildirin isterseniz
https://github.com/SimpleMachines/SMF2.1/issues new ıssue diyerek durumu bildirin

BöcekBaşı

Alıntı yapılan: snrj - 10 Oca 2019 20:28evet o kısımda bir hata var github bildirin isterseniz
https://github.com/SimpleMachines/SMF2.1/issues new ıssue diyerek durumu bildirin
Tamamdır hocam bildireyim çeviriden bildireceğiz artık  umarım anlarlar :)

snrj

çevirici + bi iki foto ekleyin
altınada türkçesini yazın anlar onu onlar

dokuzharf

olmadı şimdilik kullanıcı adınızı Türkçe karakterli olmayan kullanıcı adı seçer, görünen adı Böcek Başı yapıp devam edersiniz :)
hey gidi dünya..

BöcekBaşı

Alıntı yapılan: snrj - 10 Oca 2019 20:31çevirici + bi iki foto ekleyin
altınada türkçesini yazın anlar onu onlar
Ekran foto alamadım sildim forumu da artık yazdım bakalım hocam ilginize çok teşekkür ediyorum Türkçe olarak baştan kurayım artık güzelce :)
Alıntı yapılan: dokuzharf - 10 Oca 2019 20:34olmadı şimdilik kullanıcı adınızı Türkçe karakterli olmayan kullanıcı adı seçer, görünen adı Böcek Başı yapıp devam edersiniz :)
Aynen ayarlayacam hocam artık bakalım yeni kurulumda Türkçe karakter sorunsuz kurulur inşallah :)

BöcekBaşı

Türkçe kurulum yaptım sonra kullanıcı adı değiştirip admin şifre de phpmyadminden düzenledim  oldu tamamen şimdi:)