Forum Kuralları[Okumadan Konu Açmayınız]

Başlatan DaHiLeaYSe, 31 Ağu 2015 00:44

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DaHiLeaYSe

31 Ağu 2015 00:44 Son düzenlenme: 31 Ağu 2015 19:58 ASiLKaN[HGWTR]
Üye olan herkes aşağıdaki kuralları kabul etmiş olur.

*1 Profilinize sitenizi ekleyiniz.

- Nasıl eklerim:

a. "http://smf.konusal.com/index.php?action=profile"; Bağlantıya tıklayınız.
      b.  Forum Profili => Forum Profili => Website adresi bölümünü doldurunuz.

Doğru Kullanım  : http://smf.teknoromi.com/
      Yanlış Kullanım : smf.teknoromi.com

*2 Ücretsiz hosta kurulan ve localhost için destek verilmeyecektir.

a.Bu doğrultuda destek konusu açmayınız.
b.Bu doğrultuda açılan konular kilitlenecektir ve destek verilmeyecektir.

*3 Konu başlıklarını konuyla ilgili kelimeler olmalıdır.
a.Konu açarken koluyla ilgili kelimeler seçiniz.
b. Lütfen, Acil, Bakınız, Yardım edin gibi kelimeler ile konu açmayınız.

Dipnotlar

*1:Sitenizi görmeden destek vermek. Eve usta çağırırken. Musluk bozukken elektrikçi çağırsanız. Musluğa lamba takarsanız. Sorun daha beter olmaz mı? Verdiğim örnek çok uç bir örnek olabilir ama sorun o kadar kötüye gidebilir ki siteye ulaşamayabilirsiniz. Bunun için kodları her zaman doğru olarak kodlamak gerekir.Onun sitenizi eklemeniz şart

*2:Ücretsiz hosta kurulanan sitelere yardım etmeme sebebimiz. Hiç bir zaman uzun süreli projeler yapılmıyor. Yapılsa bile garantisi olmuyor. Destek isteyen kişi soruna cevap bulamazsa siteyi çok rahat silebiliyor. Çünkü free olduğu için para çıkmayınca çok rahat davranabiliyorlar. Hadi diyelim sizden taraftan silşnmeyeceğinin garantisi var ancak host tarafından garantisi yok. Çünkü onlar için sadece reklam kaynağısınız. Eğer sizden netice çıkmazsa haticeyi çıkartıyorlar.Korkarım sitenizin ömrü çok kısa emek harcamak ve destek vermek bizce hem bize hem size haksızlık olur.

*3:

Zamanla eklemeler yapılabilir.

İMZA:

HGWTR GRUP Siteleri

HGWTR Forum.            : TIKLA
HGWTR TUBE - BLOG : TIKLA

snrj

DaHiLeaYSe

Alıntı yapılan: snrj - 31 Ağu 2015 07:46bilgilendirme konusu için tşk
Önemli değil gerekli düzenlemeler ve eklemelerle daha bilgilendirici olacak.

casper32

Ücretsiz ve localhost derken benim ücretli ama local de destek vermicekmisiniz şimdi ona

Becl

Alıntı yapılan: casper32 - 25 Nis 2016 10:23Ücretsiz ve localhost derken benim ücretli ama local de destek vermicekmisiniz şimdi ona
Bedava alan adı ve hostunuz varsa o zaman destek verilmeyecek.Sebebi dipnotta yazıyor.Local ile alakalı değil anlatılmak istenen.